Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНО – ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

0
Національно - патріотичне виховання повинно займати провідне місце в навчально – виховному процесі. І надзвичайну роль у цьому відіграє такий предмет як література, яка за своєю шкалою цінностей формує духовно-інтелектуальний світ справжнього громадянина. В усі часи книжка має свою унікальну магію, бо це так важливо чути художнє слово.Поетична світлиця. Пооект "Т. Шевченко - співець рідної природи"

0
Дана розробка є захистом довготривалого проекту учнів 4-го класу, які досліджуючи творчість Т. Шевченка, його біографію, працювали в групах. Під час даного заходу учні презентують свої результати. Робота буде цікава вчителям початкових класів і може бути використанана уроках читання.Т.Г.Шевченко. Поема "Наймичка". Урок літератури з використанням інноваційних технологій навчання.

0
Розробка, яка представлена, має триступеневу модель і включає фази уроку, що дозволяють звести матеріал у певну систему диференційованого навчання дітей з обмеженими психофізичними можливостями.Інтимна лірика Тараса Шевченка

0
Розробка уроку "Інтимна лірика Шевченка" з елементами рольової гри+ презинтаціяМоя стежка до Кобзаря

0
Підсумковий урок з вивчення творчості Тараса Шевченка

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...