Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Розробка уроку "Авторські спогади й роздуми О. С. Пушкіна у творі «19 жовтня 1825 року». Виразне читання поезії"

0
Мета уроку: формувати предметну та комунікативну компетентності учнів; охарактеризувати образ автора у вірші, його спогади, зміни в часі; визначити роль описів природи у вірші, розкрити їхнє емоційне забарвлення і художні засоби втілення певних емоцій і почуттів; удосконалювати навички виразного читання; виховувати інтерес до творчості О. С. Пушкіна, дружелюбність та товариськістьУрок читання О.С.Пушкін «Казка про рибака та рибку»

0
ЯК МЕД, ТО ЩЕ Й ЛОЖКОЮ. ОЛЕКСАНДР ПУШКІН «КАЗКА ПРО РИБАКА ТА РИБКУ»
{продовження)
Мета: продовжити роботу над «Казкою про рибака та рибку» О. С. Пушкіна; вдосконалювати навички правильного, виразного й свідомого читання віршованих творів; розвивати зв'язне мовлення учнів, уміння аналізувати характер героїв і визначати головну думку твору, доводити свою відповідь, уміння працювати в групах; виховувати любов до художнього слова, потребу виробляти позитивні якості характеру для успішного існування в соціумі.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТЛітературно – музична композиція «Пори року в мистецтві»

0
Захід «Пори року в мистецтві» присвячується найзагадковішому і найчарівнішому явищу в природі – зміні пір року. Їх чарівність і загадковість з давніх часів і до сьогодні надихають митців -- художників, поетів, музикантів – на створення справжніх шедеврів у живописі, музиці, поезії. Використані твори мистецтва різних жанрів різних часів, сюжети міфів та легенд.Захід супроводжується відео- та мультимедійними матеріалами. Розрахований на учнів 6 – 8 класів.СКАЗКА О МЁРТВОЙ ЦАРЕВНЕ И СЕМИ БОГАТЫРЯХ

0
У публкації подано матеріал, який можна використовувати під час вивчення твору О.С. Пушкіна "СКАЗКА О МЁРТВОЙ ЦАРЕВНЕ И СЕМИ БОГАТЫРЯХ"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво