Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"Хрещення Київської Русі - перша сходинка до духовності". Виховний захід

0
Мета виховного заходу - ознайомити учнів з визначною подією в історії нашої держави — 1025-річчям хрещення Київської Русі; розкрити зміст понять «Київська Русь», «християнство», «хрещення».Захід супроводжується мультимедійними презентаціями, аудіо-відеоматеріалами."Тютюн здоров`ю не товариш" (виховний захід із циклу "Безпечна поведінка")

0
Виховний захід "Тютюн здоров`ю не товариш" присвячено проблемам, пов`язаним із тютюнопалінням та його згубними наслідками для організму підлітка. Розробка включає деяку інформацію з історїї тютюнопаління, поради психолога "Як кинути палити", анкетування "Вплив паління на мене" тощо. Захід супроводжується мультимедійною презентацією, використовуються аудіо- та відеозаписи.Цикл виховних годин спілкування в рамках напрямку „Формування ціннісного ставлення до праці”

1
Цикл годин спілкування в рамках напрямку „Формування ціннісного ставлення до праці”

Розрахований на чотири урока, які проводяться протягом одного місяця з використаням проблемно-пошукового методу. Для дітей 11-13 років.

1 урок
Тема: «Без сокири не тесляр — без голки не кравець.»

Мета: розкрити значення правильного вибору професії, обґрунтувати зміст найважливішої моральної вимоги – обов’язку працювати, розкрити значення праці для розвитку особистості. Показати учням соціальну цінність і роль «Я» в самореалізації життєвих планів і потреб.

2 урок"Живе під сонцем України Шевченкове слово..."

1
Анотація
до виховної години на тему:
«Живе під сонцем України Шевченкове слово…»,
присвячена урочистостям з нагоди 200 – річчя з дня народження великого Кобзаря
Розробка виховної години для учнів ПТНЗ на зазначену тему, яка є актуальною з огляду на те, що в 2013 році Україна відзначає 200 – річчя з дня народження великого Кобзаря. Мета даної виховної години глибше ознайомити учнів з життям та творчістю українського народного поета Т. Г. Шевченка. Показати, як поет оспівує красу рідного краю.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво