Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Розвиток творчих здібностей учнів із використанням ігрових педагогічних технологій навчання

2
Використовувати даний матеріал можна не лише на уроках, а й на гурткових заняттях. Формування та розвиток творчих здібностей та творчої особистості повинно відбуватися через спільну творчу співпрацю, яка передбачає творчі стосунки вчитель – учень, учень – учень, учитель – батьки."Учення українських педагогів - класиків і сучасна школа"

0
На основі спадщини видатних українських педагогів напрацьована система роботи школи по навчанню і вихованню української дитини по-українськи. У поєднанні з вимогами сучасної педагогіки може бути використана для навчально-виховної роботи школи."Вибрані думки видатного педагога В. Сухомлинського про школу, про урок, про вчителя, про директора, про учня"

0
Робота містить цінні поради Великого Гуманіста про школу, навчання і виховання дітей, особистість учителя.
Мета роботи - проаналізувати педагогічну спадщину В.Сухомлинського, розкрити сутність його поглядів на формування, зміцнення та збереження здоров'я школярів. Зараз найбільшої актуальності набуває створення умов для втілення цих ідей в практику роботи школи.
Проаналізовано і виписані актуальні поради, які можно використовувати й сьогодні. Думки згруповано відповідно окремого педагогічного об’єкта.Українська мова. Розвиток зв’язного мовлення. 3 клас Тема: Складаємо розповідь на задану тему. «Історія рідного міста»

0
Подана розробка уроку дає можливість вчителю в процесі виконання учнями вправ, надати необхідну інформацію про рідне місто, ознайомити їх зі сторінками історії, закріпити знання про текст-розповідь, навчати складати текст згідно заданої теми, поглибити знання про історичне минуле Шостки,
збагатити та розширити словниковий запас школярів, розвивати їх зв’язне мовлення.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво