Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Сатирична повість Г.Ф Квітки-Основ’яненка "Конотопська відьма". Картини життя українського суспільства за часів Великої Руїни

0
Матеріали, використані в методичній розробці, допоможуть дев’ятикласникам усвідомити трагічні сторінки української історії в період Великої Руїни. Саме ці події лягли в основу написання майбутнього твору.
З метою формування в учнів комунікативно-компетентністних умінь і навичок передбачено такі методи і форми роботи, які допоможуть учням самореалізувати свої здібності. Робота в групах забезпечить високо- результативне співробітництво, спілкування та розвиток творчої активності.Конспект уроку Г.Квітка-Основ'яненко "Маруся"

0
Розробка уроку з української літератури в 9 класі з теми "Г.Квітка-Основ'яненко - батько української прози. Гуманістичний пафос, християнські ідеали, етнографічне тло творів. «Маруся» - перша україномовна повість нової української літератури. Головні персонажі твору.
ТЛ: літературний напрям, течія, поняття про сентименталізм, реалізм". Урок із використанням ІКТ.Вечір гумору

0
Вечір гумору, присвячений 175-тій річниці від дня народження І.С.Нечуя-Левицького і 235-ти річчю від дня народження Г.Ф.Квітки-Основ’яненка, спрямований на поглиблення знань учнів про життя та творчість видатних українських письменників. Акцент робиться на іскрометний сміх, що лунає із творів гумористів завдяки їх літературному таланту.Вечір гумору

0
Вечір гумору, присвячений 175-тій річниці від дня народження І.С.Нечуя-Левицького і 235-ти річчю від дня народження Г.Ф.Квітки-Основ’яненка, спрямований на поглиблення знань учнів про життя та творчість видатних українських письменників. Акцент робиться на іскрометний сміх, що лунає із творів гумористів завдяки їх літературному таланту.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво