Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Всеволод Нестайко "Тореодори із Васюківки"

0
ознайомити учнів із життям і творчістю письменників, зацікавити їх творами; розвивати вміння толерантно й аргументовано доводити свою думку,відстоювати власну позицію, розвивати навички виразного читання; виховувати прагнення до знань, сміливість, наполегливість.В.З.Нестайко. Електронна виставка.

1
Анотація:
Для 1- 6 класів. Презентація може бути використана на бібліотечних заходах, уроках читання."Секрети популярності автора та його героїв" (за повістю В. Нестайка "Тореадори з Васюківки")

1
Після проведення уроку учні знатимуть основну думку трилогії "Тореадори з Васюківки", від чого залежить успіх будь-якої справи, чи можна пізнати друга у щасті, яким має бути справжній друг; умітимуть толерантно й аргументовано доводити свою думку, відстоювати власну позицію, визначати головну думку твору, знаходити у творі ключові фрази, характеризувати головних героїв повісті, працювати в творчих групах, свідомо вибирати книги для читання, робити самоаналіз власних вчинків.Міні - підручник "Вивчення творчості В.Нестайка. "Тореадори з Васюківки"

0
Міні – підручник є яскравим доповненням до циклу уроків з теми "Всеволод Нестайко. «Тореадори з Васюківки». У підручнику подаються цікаві біографічні дані про В. Нестайка та його твори, дібрано тестові завдання, вікторини, кросворд, літературні ігри та таблиці до повісті. Міні – підручник допоможе розібратися в характерах і вчинках Яви та Павлуші, спонукатиме до висловлення власного ставлення до прочитаного, обгрунтування своєї думки.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво