Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Тема. Г. Косинка. Новела «В житах» — зупинена мить, пошуки порушеної гармонії.

0
Допомогти учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст новели письменника, її пафос та стильові особливості; розвивати навички аналізу прозових творів малих форм, виділення стильових особливостей, вміння висловлювати враження від прочитаного та власні думки; виховувати прагнення до гармонії, оптимістичне світобачення, естетичний смак.Тема. Г. Косинка. Новела «В житах» — зупинена мить, пошуки порушеної гармонії.

0
Допомогти учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст новели письменника, її пафос та стильові особливості; розвивати навички аналізу прозових творів малих форм, виділення стильових особливостей, вміння висловлювати враження від прочитаного та власні думки; виховувати прагнення до гармонії, оптимістичне світобачення, естетичний смак.Урок позакласного читання за оповіданням Євгена Гуцала «Перебите крило». Урок добра і милосердя

0
Урок позакласного читання за оповіданням Євгена Гуцала «Перебите крило» буде доцільно проводити у 6-х, 7-х класах з метою виховання любові до рідної Батьківщини, її неповторної природи та бережного, дбайливого ставлення до її мешканців.
У своєму творі автор піднімає такі важливі проблеми, як: батьки і діти, радість і трагедія, добро й зло, - які були і є актуальними в усі часи.
Головні герої оповідання Дениско та Олег є однолітками учнів, тому їх вчинки, переживання знайдуть відгомін у дитячих душах і не залишать байдужими нікого.Притча про блудного сина. Біблія як Святе Письмо й художній текст. Українські переклади Біблії (П. Куліш, І. Пулюй, І. Нечуй-Левицький, І. Огієнко, І. Хоменко). Використання біблійних тем, сюжетів, мотивів, образів у світовій та українській літературах.

1
Ознайомити школярів з біблійною притчею, українськими перекладами Святого Письма; розвивати усне мовлення, логічне мислення, вміння узагальнювати й робити висновки, осмислено сприймати навчальний матеріал; прищеплювати повагу до Святого Письма, виховувати чесність, доброту, порядність, скромність, любов до ближнього.Урок-подорож сторінками збірки Олексія Довгого «Чернігівське небо»

0
Ознайомити учнів із поезіями, що ввійшли до збірки «Чернігівське небо»; розвивати творче мислення , усне мовлення, вміння виразно читати і аналізувати вірші; виховувати любов до рідного краю, батьківського дому, вчити шанувати пам'ять свого родоводу.Конспект уроку з української літератури для учнів 6 класу на тему: "До Танаськи по молоко" (позакласне читання)

0
Матеріал поглиблює знання здобувачів освіти про творчість Євгена Гуцала; знайомить з поетичною спадщиною письменника; розвиває вміння читати твори мистецтва; формує турботливе ставлення до природи, відчуття й розуміння її; любов до прекрасного.Телеміст «ШЕВЧЕНО LIVE»

0
Форма проведення телеміст.
В ефірі Шевченко - лайф і телеміст між випускниками 11 класу та жінками із роману «Місто» Валер’яна Підмогильного, які мешкають у Києві в 20-30 роках ХХ століттяТелеміст «Молодь LIVE»

0
А всім присутнім нагадую, що ви були свідками телемосту між героїнями роману «Місто» Валер’яна Підмогильного та випускниками ліцею. Дякую усім. До нової зустрічі!Методична розробка уроку української літератури для 11 класу Тема: «Олександр Довженко. “Україна в огні” – твір про трагедію українського народу у Великій Вітчизняній війні»

0
Мета:
 ознайомитися з ідейно–художнім змістом кіноповісті «Україна в огні», дослідивши образну систему і висвітливши проблематику твору;
 удосконалювати вміння аналізу художнього твору через аналіз художніх образів, працювати з цитатним матеріалом, додатковою літературою, будуючи власне зв’язне висловлювання, вміння підсумовувати й узагальнювати;
 розвивати вміння і навички роботи над проектними технологіями навчання;
 виховувати інтерес до подій минулого, повагу до людини, почуття патріотизму, пам’ять про тих, хто ціною свого життя завоював мирне небо над головою.Коли твір відкриває свої таємниці. Дмитро Білоус. “ Щедрий вечір”. Конкурс щедрівок.

0
Мета: розширити знання учнів про творчість Дмитра Білоуса, ознайомити з традиціями святкування різдвяних свят, а саме Щедрого вечора, вчити під час читання розмірковувати, уявляти, придивлятися, прислухатися, розвивати пам’ять, уяву, чуття поетичного слова, формувати навички виразного читання, виховувати любов до народних традицій, викликати позитивні емоції, формувати комунікативну компетентність.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво