Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"Я любила народ, і люблю його до сьогоднішньої днини"( Життєвий і творчий шлях Ольги Юліанівни Кобилянської)

0
Опис життєвого та творчого шляху Ольги Кобилянської. Художній аналіз її творчої спадщиниБЕЗРАДІСНЕ ТА БЕЗПЕРСПЕКТИВНЕ ЖИТТЯ ЖІНКИ З НЕЗАМОЖНОЇ ІНТЕЛІГЕНТНОЇ РОДИНИ НА ТЛІ ВАЖКИХ СУСПІЛЬНИХ УМОВ У ПОВІСТІ О.КОБИЛЯНСЬКОЇ «ЛЮДИНА»

0
БЕЗРАДІСНЕ ТА БЕЗПЕРСПЕКТИВНЕ ЖИТТЯ ЖІНКИ З НЕЗАМОЖНОЇ ІНТЕЛІГЕНТНОЇ РОДИНИ НА ТЛІ ВАЖКИХ СУСПІЛЬНИХ УМОВ У ПОВІСТІ О.КОБИЛЯНСЬКОЇ «ЛЮДИНА»Урок з позакласного читання "Життя і творчий шлях Ольги Кобилянської. Формування світогляду письменниці. Літературна спадщина письменниці".

1
Розробка уроку у формі свята з позакласного читання у 9 класі, мета якого - ознайомити з життєвим і творчим шляхом О. Кобилянської , розвивати інтерес учнів до образного слова, акторські здібності, удосконалювати навички виразного читання, виховувати любов до рідного слова,високі моральні цінності, зародити у душах дітей зерна добра, гуманності, любові до людини.Ольга Кобилянська. Біографія та творчість

2
Комп’ютерні презентації по вивченню біографії О.Кобилянської, загальної характеристики повісті «Земля», ідейно-художнього та пообразного аналізу твору, кросворди та тести для перевірки рівня засвоєння інформації. Матеріал полегшує підготовку вчителя до результативного уроку та сприйняття учнями творчості Ольги Кобилянської.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво