Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ В БЕЗСПОЛУЧНИКОВОМУ СКЛАДНОМУ РЕЧЕННІ. Узагальнення і систематизація вивченого

0
Урок з української мови представляє один з можливих підходів до реалізації навчальних завдань мовної теми на основі застосування і поєднання соціокультурного принципу та принципу взаємозв'язку навчання, виховання і розвитку дитини. Крім удосконалення мовної грамотності, на уроці здійснюється цілеспрямоване морально-етичне, патріотичне, екологічне, естетичне виховання учнів.Декоративний живопис. Творчість Катерини Білокур. Створення композиції "Квітка для майстрині"

0
На уроці знайомлю дітей з дивовижним видом мистецтва – театральним. Адже це урок-побачення, і тут поряд зі мною урок проводить акторка в ролі Катерини Білокур, що виступає на фоні нескладних декорацій, розміщених у класній кімнаті. Урок розпочинаємо і закінчуємо аплодисментами, ніби поринаючи в чарівну і таємничу атмосферу театру.
Ви бачите перед собою прекрасні творіння рук людських. Скільки почуттів вклала художниця в полотно, наче не руками творила, а серцем. Дивишся на картину і відчуваєш, наче сам стоїш тут, між цими квітами, і не можеш намилуватися цією красою!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво