Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Педагогічна технологія Портфоліо в системі методичної роботи школи (засідання методичної ради)

mr.png Мультимедійний супровід до відкритого засідання методичної ради школи на тему "Педагогічна технологія портфоліо в методичній роботі школи" за планом:
1. Про стан впровадження педагогічної технології портфоліо в методичну систему школи.
2. Про перспективні напрямки роботи з впровадження технології Портфоліо на етапі тиражування та поширення досвіду.(робота в малих групах “Банк ідей”)
3. Про впровадження Портфоліо молодого вчителя. (презентація Школи молодого вчителяПортфоліо шкільного методичного кабінету

portfolio_shmk.png
Портфоліо шкільного методичного кабінету включає детальний аналіз роботи методичних структур,концептуальні засади організації методичноїроботи в школі в поєднанні з поточним та перспективним плануванням всіх методичних структур. Для заступників директорів з навчально-виховної та науково-методичної роботи, методистів, керівників методичних об'єднань, творчих груп тощо.Презентація "Використання інтерактивних технологій у методичній роботі"

1
Дана презентація розкриває основні проблеми, пов'язані з організацією методичних заходів з різними категоріями освітян і призначена для використання у практичній методичній роботі.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво