Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Природознавчий проект. Грунт - важливе тіло природи

0
Природознавчий проект "Грунт - важливе тіло природи" - дає можливість під час інтелектуально-пізнавальної і творчої роботи учнів під керівництвом учителя поглибити знання дітей про ґрунт, як дорогоцінний скарб природи;розвиває цілісне сприйняття навколишнього світу завдяки об’єкту спостереження;учить висловлювати власні думки і почуття;розширює світогляд, ерудицію, культуру спілкування дітей; прищеплє екологічну культуру, етичні почуття; учить вдивлятися в навколишній світ, більше спілкуватися з природою, дбайливо ставитися до неї; розвиває вміння аналізувати, узагальнювати, робити посильні виВідкритий урок. Іван Франко "Лисичка-кума"

0
Активізувати знання про життя і творчість І.Я Франка; поширити знання про здітей про жанр казки, уточнити поняття «літературна»; ознайомити учнів зі змістом казки «Лисичка –кума»; розвивати зв’язне мовлення, творчі здібності, допитливість; уяву, вміння працювати в групі, вміння працювати з текстом, уміння швидко орієнтуватися в його структурі, знаходити в ньому описи,відповіді на запитання за змістом твору, розширювати читацький кругозір, збагачувати словниковий запас учнів; розвивати цікавість до усної народної творчості, літературних казок; виховувати почуття дружби, товариськості.Моя мирна Україна

0
Виховна справа для учнів 5-7 класів. Використання різних форм роботи. Створення голуба миру з паперу.Отримання сертифікатів

Здрастуйте! Допоможіть, будь ласка, отримати сертифікат. Матеріал опублікувано 19.01.2014. Дякую.Урок-конференція в 11 класі "Гроно нездоланих співців". Презентація до уроку.

1
Урок позакласного читання з української літератури в 11 класі на тему: "Гроно нездоланих співців" (М.Зеров, М.Вороний, Михайло Драй-Хмара, М.Куліш, Лесь Курбас, Євген Плужник).
Конспект уроку доповнено презентацією.Турнір знавців птахів "Ключі від форту Орнітологія"

0
Направлений на формування в учнів бережливого ставлення до природи, ознайомлення із зимуючими птахами нашого краю, їх значенням для людини і прироли.Тема уроку: "Застосування знань про хімічний склад живих організмів для безпечного використання засобів побутової хімії, біодобавок, медичних препаратів"

0
Урок спрямований на те, щоб навчити учнів правильно застосовувати свої знання про хімічний склад живих організмів для безпечного використання засобів побутової хімії, біодобавок, медичних препаратів.Підсумковий звіт І етапу роботи за експериментальною програмою "Школа повного дня"

0
Аналіз роботи за рік.
Моніторинги.
Анкетування.
робота з учнями, батьками, педагогічним колективом.
Досягнення і проблеми.
Висновки

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво