Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Літературна інсценізація "Усе любов'ю зміряне до дна"

0
Літературна інсценізація "Усе любов'ю зміряне до дна" присвячена коханню та інтимній ліриці Тараса Григоровича Шевченка. У розробці є спроба дати відповідь на запитання:яким же був ідеал жінки цієї великої людини. Історії першого дитячого кохання та останньої закоханості, розповіді про жінок, якими захоплювався Шевченко, наближують нас до відповіді.Кожна історія супроводжується поезією інтимної лірики поета.Літературна інсценізація "Усе любов'ю зміряне до дна"

0
Літературна інсценізація "Усе любов'ю зміряне до дна" присвячена коханню та інтимній ліриці Тараса Григоровича Шевченка. У розробці є спроба дати відповідь на запитання:яким же був ідеал жінки цієї великої людини. Історії першого дитячого кохання та останньої закоханості, розповіді про жінок, якими захоплювався Шевченко, наближують нас до відповіді.Кожна історія супроводжується поезією інтимної лірики поета.Довідник. Рослини в творчості Т.Г.Шевченка

0
Творчість Т. Г. Шевченка – глибока криниця, цілюща вода якої здатна вгамувати спрагу людини з різноманітними інтересами. Поет був великим знавцем природи рідного краю, а його «Кобзар» - енциклопедія життя і побуту українського селянства ХІХ ст. Т.Г.Шевченко любив та глибоко відчував природу, отримував від неї творчу наснагу. У його творах згадується понад 80 назв рослин. Більшість із яких належить українській флорі. Кожен вид рослин є символом краси рідної природи або людини, символом недолі, життєвих негараздів чи радощів.Презентація "Україна - єдина країна"

0
Презентація містить 22 слайди, які надають стислу інформацію про історію Української державності. Доцільно використовувати на заходах, присвячених Дню Соборності УкраїниВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ Т. Г. ШЕВЧЕНКА (до 200-річчя від дня народження Кобзаря)

0
Матеріал містить статтю і презентацію, в якій подається огляд матеріалів до підсумкового уроку "Світова велич українського поета та вшанування пам`яті".« Живи, поете, в бронзі і в граніті »( пам’ятники Т.Г.Шевченку на Миколаївщині )

0
Презентація містить результати пошуково-дослідницької роботи вихованців гуртка, відомості про пам'ятники Кобзареві на Миколаївщині ( фото, автори, коли встановлені )Лісостепова зона в творчості Т.Г.Шевченка

0
Презентацію доцільно використати на інтегрованому уроці географії та української літератури під час вивчення лісостепової зони України та творчості Т.Шевченка.Т.Шевченко. Іван Підкова

0
Конспект та презентація уроку української літератури в 6-му класі "Т.Шевченко. Історична поема "Іван Підкова"Цикл уроків. Прикметник.

0
Конспекти уроків для шостого класу, містять цікавий матеріал про творчість Катерини Білокур та Тараса Григорович Шевченка. Уроки побудовані на використання інноваційних технологій для розвитку творчого мислення учнів.
Практична значимість конспектів полягає в тому, що їх матеріал допоможе вчителеві зробити процес навчання цікавим, різноманітним, ефективним.Річниці від дня народження Великого Кобзаря України присвячується!

1
Мета: показати багатогранність творчої особистості Великого українського поета, велич і неповторність творчої спадщини, відобразити актуальність творчості Кобзаря сьогодні

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво