Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках біології та в позаурочній діяльності

0
Представлені рекомендації допоможу застосовувати ІКТ на різних етапах уроку при викладанні біології у профільних класах, поглиблять знання про електронні навчальні пргограми та методику їх використання.Майстер-клас"Педагогічний досвід як продукт творчої педагогічної діяльності: ефективність використання ІКТ та формування метапредметних умінь"

0
Методичні рекомендації щодо узагальнення та впровадження перспективного педагогічного досвіду у формі майстер-класу вчителів. Ефективні методи використання електроних презентацій на уроках математики та розкриття ідеї формування метапредметних умінь на уроках географії.ХМАРНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ІНСТРУМЕНТ СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРЕДОВИЩА ВЗАЄМОДІЇ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ.

0
Сьогодні як ніколи раніше важко уявити собі процес навчання без використання сучасних технологій. І перш за все мова йде про застосування в навчальному процесі комп'ютерних технологій.
Нам, вчителям інформатики, як нікому іншому в школі відомо на скільки іноді буває складно забезпечити процес новітнім програмним забезпеченням і при цьому не порушити авторські права творців. Ще гірші справи з апаратним забезпеченням.
На мій погляд впровадження технологій "хмарних обчислень" в освітній процес може стати відмінним рішенням вищезгаданих проблем.Конспект уроку світової літератури у 5 класі

1
Конспект уроку світової літератури у 5 класі з теми "Перемога щирих людських стосунків над багатствами Снігової королеви" та мультимедійна презентація до ньогосценарій і презентація свята "Новорічні віншування"

2
Наближаються Новорічні свята. Як важливо у такі дні і дорослим, і дітям збагнути духовну основу їх, на перший погляд, радісних і безтурботних і водночас трепетно урочистих. Сценарій передбачає різну кількість дійових осіб. Кожна дитина може бути його учасником. Він має розвивально-пізнавальний характер.Майже все нам відомо про "три празники ", які приходять до нас в гості взимку. і все ж таки кожен раз по-новому усвідомлюєш ці дійства. Дійства супроводжуються показом слайдів.В основному матеріал - авторський. Усім - гарних Новорічних свят!Інформатизація корекційно-педагогічного процесу як механізм стійкого інноваційного розвитку спеціальної школи-інтернату

0
Інформатизація корекційно-педагогічного процесу як механізм стійкого інноваційного розвитку спеціальної школи-інтернату
Автор: Кірія Анжела Віталіївна,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Костянтинівської спеціальної загальноосвітньої
школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку.Методика проведення уроку-дослідження з використанням інформаційно-комунікативних технологій

0
Дана методична розробка вміщує досвід викладача світової літератури по проведенню уроку дослідження методом випереджального навчання з використанням інформаційно – комунікативних технологій. На уроці поєднується індивідуальна самостійна робота з груповою, ставляться проблемні питання і завдання, моделювання проблемних ситуацій, також дослідницька робота учнів. Урок дослідження спонукає учнів до саморозвитку, сприяє тому, щоб зробити урок цікавим, залучити до роботи кожного учня.КОМП’ЮТЕРНА ПІДТРИМКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ХІМІЇ В УМОВАХ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ

1
Для України, яка прагне європейської інтеграції, вирішення проблеми забезпечення інформаційної компетентності учнівської молоді набуває стратегічного значення. Про це йдеться у Законі України «Про освіту», Національній доктрині розвитку освіти, Концепції загальної середньої освіти.
Одним із шляхів поліпшення якості національної освіти, забезпечення диференціації навчання є упровадження в старшій школі профільного навчання.Урок физики для 7 класса с использованием иформационных технологий "Световые лучи. Прямолинейное распространение света"

0
В современном обществе требования к овладению учащимися различными компетентностями все более возрастают. Этот процесс является неотъемлемым и в процессе обучения физике. Один из важных разделов при обучении физике, вызывающий наибольший интерес, но и значительное количество трудностей является раздел «Световые явления». Между тем методика изучения различных вопросов в этом разделе не разработана в должной мере.Роль ИКТ в формировании навыков правильного и выразительного чтения

1
АННОТАЦИЯ
В представленной работе доказана необходимость формирования навы-ков беглого, правильного и осознанного чтения у учащихся младших клас-сов, ведь научить детей правильному, беглому, осознанному, выразительно-му чтению – одна из главных задач начального обучения. Эта задача чрезвы-чайно актуальна, так как чтение играет огромную роль в образовании, воспи-тании и развитии человека. Автором работы предложены к применению уп-ражнения по формированию навыка чтения, обоснована роль технических средств обучения для достижения поставленных образовательных и воспита-тельных целей и задач.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво