Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація Великий Кобзар

0
Життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря, генія українського народу - Тараса Григоровича ШевченкаНаш Тарас Шевченко .Розповідь про поета на основі повісті С. Васильченка «Широкий шлях»

0
Розкрити дитячий світ Тараса Шевченка на основі прочитаного
твору; формувати навички виразного читання; виробляти уміння аналізувати, спів ставляти, самостійно мислити, висловлювати власні думки щодо прочитаного; виховувати почуття любові до рідного слова, до постаті геніального Кобзаря.Наш Тарас Шевченко .Розповідь про поета на основі повісті С. Васильченка «Широкий шлях»

0
Розкриття дитячого світу Тараса Шевченка на основі прочитаного
твору; формування навички виразного читання; вироблення уміння аналізувати, спів ставляти, самостійно мислити, висловлювати власні думки щодо прочитаного; виховування почуття любові до рідного слова, до постаті геніального Кобзаря.Тарас Шевченко на Тернопільщині

0
Короткий виклад матеріалу про перебування поета Тараса Шевченка на ТернопілліЗнайомий і незнаний Шевченко

0
узагальнення вивченого матеріалу з теми "Творчість Т.Г.Шевченко" з п'ятого по дев'ятий класЛітературознавче дослідження "Яків де Бальмен: "єдиний незабутий" друг Т.Шевченка"

0
Глибоке дослідження взаємин Якова де Бальмена та Тараса Шевченка: теоретичний матеріал, фотографіїТематична екскурсія

0
Сто років тому найвищим апофеозом народної любові до Шевченка пролунали з вуст Івана Франка знаменні слова «Присвяти»:
«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим..."Творчий куточок

0
Матеріали про творчість Тараса Шевченка, які можна використати у класному куточку, стінгазеті.ТЕМА ЖІНОЧОЇ ДОЛІ У ТВОРЧОСТІ Т. ШЕВЧЕНКА. «КАТЕРИНА»

0
Особливості тематики жіночої долі у творчості Кобзаря в кріпосній Україні; ідейнохудожній зміст твору «Катерина», образ головної героїні поеми.Інтегрований урок у 5 класі. Тема. Про Тараса Шевченка на уроці математики.

0
Мета: узагальнити і систематизувати знання з теми; удосконалювати вміння й навички виконувати множення і ділення десяткових дробів; формувати навички самостійної роботи; сприяти виникненню інтересу до вивчення математики, життя і творчості Т.Г. Шевченка; виховувати почуття любові до України.
Тип уроку: узагальнення і систематизація знань.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво