Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Альбер Камю "Чума". Запитання-відповіді та контрольні тести за змістом роману

0
Матеріали до уроків за творчістю Альбера Камю містять запитання-відповіді за змістом твору, контрольні тести для перевірки знань учнів, а також додатковий літературознавчий матеріал щодо екзистенціалізму та його впливу на творчість А.КамюАльбер Камю "Чума". Стиль і композиція роману.

0
Тема: Композиція і стиль, художні особливості, значення роману Альбера Камю «Чума».
Мета: поглиблювати знання учнів щодо визначення композиції, індивідуального стилю письменника, ідейно-художьної особливості твору та його значення; розвивати навичкі аналізу епічних творів на деяких рівнях; виховувати активну гуманістичну життєву позицію.Альбер Камю "Чума". Стиль і композиція роману.

0
Тема: Композиція і стиль, художні особливості, значення роману Альбера Камю «Чума».
Мета: поглиблювати знання учнів щодо визначення композиції, індивідуального стилю письменника, ідейно-художьної особливості твору та його значення; розвивати навичкі аналізу епічних творів на деяких рівнях; виховувати активну гуманістичну життєву позицію.«Символіка чуми в романі А. Камю «Чума»

0
Конспект уроку за темою
«Символіка чуми в романі А. Камю «Чума»
Мета: визначити символічне значення чуми; розвивати уміння аналізувати авторську думку, робити власні висновки; збуджувати відчуття відповідальності за власну долю і долю людства.
Обладнання: епіграфи до уроку на аркушах у формі мікроба чуми;

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво