Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Вплив математичної спадщини стародавніх греків на появу "Семи чудес світу"

0
Головне завдання освітнього процесу розвивати учнів уміння і навички саморозвитку особистості, створення належних умов для навчання. Тема інтегрованого уроку Вплив математичної спадщини стародавніх греків на появу "Семи чудес світу" дає можливість розвивати вміння використовувати математичні навики у нестандартних ситуаціях; розвивати розумові здібності учнів на основі прийомів створення образу виховувати повагу до шедеврів світової культури, розвивати світогляд та словниковий запас школярів, розвивати пізнавальний інтерес до історії та математикипроект "Цікава математика для учнів початкових класів"

0
Любі друзі! Усі ви знаєте про найцікавішу з наук - математику. Це - цариця наук. На уроках математики ви не тільки вивчаєте формули, теореми, не тільки вчитеся розв'язувати вправи та задачі, а й ознайомлюєтеся з історією розвитку математики, біографіями людей, які своє життя присвятили цій чудовій науці. Про деякі цікаві моменти з життя великих математиків.Оптичні явища в природі. Джерела світла.

0
Презентація знайомить з оптичними явищами в природі, поняттями джерела та приймачі світла,законом прямолінійного поширення світла; містить цікаві запитання та завдання для домашнього експерименту.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво