Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Дидактичний матеріал з розвитку зв’язного мовлення за творами Т.Г.Шевченка

0
Дидактичний матеріал призначений для допомоги вчителям в організації як самостійної роботи учнів на уроці, так і в позаурочний час.
Мета запропонованого дидактичного матеріалу – сприяти повторенню та узагальненню основних граматичних та фонетичнії понять, удосконаленню навичок зв’язного усного мовлення, а також вихованню в учнів самостійності, навичок самоперевірки. Тексти для завдань дібрані з творів геніального українською поета Т.Г. Шевченка. Вони розкривають перед дітьми багатий світ поетичних образів, вчать любити і берегти Україну, шанувати батьків, жити в злагоді.Культура України в середині 19 на початку 20 століття. Література, театр і музичне мистецтво.

0
Шановні колеги!
Пропоную розробку уроку, яку створено на замовлення автора підручника В.Власова, але до збірки «Методика викладання курсу «Історія України 9 клас» не увійшла.
Сподіваюся, що вона стане в нагоді тим, хто прагне творче, нестандартно, з урахуванням особливостей контингенту класних колективів і потенційних індивідуальних можливостей учнів використовувати матеріали підручників.
Чекаю на ваші відгуки та здорову критику.Родинне свято «Мова – душа народу»

0
Прилучати батьків до української мови, усної народної творчості, формувати почуття мовної єдності поколінь. Розширити знання про художні твори українських письменників, поетів, їх значення для людини. Виховувати любов і повагу до рідної мови, до Батьківщини, до родини.Розробка уроку з української літератури

0
Матеріал можна використати після вивчення творчості Т.Г.Шевченка. На уроці застосовані такі прийоми: клоуз-тест,закінчи речення,гра "Шифрувальник", сенкан, рольова гра.За допомогою запропонованих завдань учитель може перевірити якість знань, засвоєних учнями під час вивчення теми; розвивати навички усного зв’язного мовлення, творчі здібності учнів, пам’ять, увагу; виховуват патріотизм, інтерес до особистості Т.Г.Шевченка.Т.Шевченко «Катерина». Проблема соціальної нерівності і трагічної долі селянки в тогочасному суспільстві.

0
Розробка уроку

Мета: познайомити учнів з поемою Кобзаря, в якій піднято тему материнства, висвітлити проблеми соціальної нерівності і т

яжкої долі селянки в тогочасному суспільстві; розвивати вдумливе сприйняття художнього тексту, уміння співвідносити події твору з фактами тогочасної дійсності; виховувати повагу до жінки-матері, до материнства.Літературна вітальня «Жінки в долі Кобзаря»

0
Ознайомити учнів з маловідомим сторінками особистого життя Кобзаря – драматичними моментами кохання та розкрити життєву трагедію визначної особистості, самою долею приреченої на самотність.Урок 1-2 "Тече вода з-під явора"

0
Пейзаж із продовженням за мотивами вірша Т.Шевченка "Тече вода з-під явора"
2 уроки з використанням диференційного підходу."Любов до Батьківщини у живописних та поетичних творах Т.Шевченка". Інтерактивний, інтегрований урок з образотворчого мистецтва і української літератури.

0
Інтерактивний, інтегрований урок з образотворчого мистецтва і української літератури.
Під час уроку учні повинні поглибити знання про декоративний пейзаж та розвинути зв'язне мовлення.Виховний захід"Жінки в долі Т.Г.Шевченка"

0
Виховний захід дає відомості про коханих і кохаючих Шевченка жінок.Життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка

0
Презентація допоможе вчителю продемонструвати життєвий та творчий шлях великого Кобзаря в цікавій та доступній формі для учнів. Продемонструвати його талант не лише як поета, а й художника.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво