Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Культура України в середині 19 на початку 20 століття. Література, театр і музичне мистецтво.

0
Шановні колеги!
Пропоную розробку уроку, яку створено на замовлення автора підручника В.Власова, але до збірки «Методика викладання курсу «Історія України 9 клас» не увійшла.
Сподіваюся, що вона стане в нагоді тим, хто прагне творче, нестандартно, з урахуванням особливостей контингенту класних колективів і потенційних індивідуальних можливостей учнів використовувати матеріали підручників.
Чекаю на ваші відгуки та здорову критику.Визначні постаті.Книга 2015

0
Навчальний посібник містить відомості про всі видатні постаті історії України, відповідно до програми курсу за вибором «Визначні постаті України» для 10-11 кл. (автор І.Гирич).
Стисла довідка про історичного діяча включає характеристику історичного часу,а саме факти і події, що вплинули на життя і діяльність особи, основні факти біографії, твори і праці, погляди.
Посібник розрахований на вчителів, учнів, абітурієнтів та студентів вищих навчальних закладів і може бути використаний як основа для проведення уроку, семінару, круглого столу тощо.Загальношкільна лінійка до тижня історії України присвяченого Українській державності та Соборності

2
Дана презентація є додатком до друкованого матеріалу "Загальношкільна лінійка до тижня історії України присвяченого Українській державності та Соборності"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво