Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Усний твір - роздум. Гімн красі й духовній насназі людини… Довженко «Зачарована Десна». Осмислення краси людини та краси природи у творі.

0
учити учнів коментувати текст твору, визначати основні теми й мотиви, характеризувати образи - персонажі; пояснити роль пейзажу та засобів індивідуалізації героїв; розвивати вміння сприймати життєві явища, події, людей у контексті загальнолюдських понять і цінностей, розуміти взаємозв’язок конкретного із загальним; формувати гармонійно розвинену особистість; виховувати свободу вибору; незалежність думки , дієвість.«Україна мусить родити найсильніші твори...» «Україна в огні» О.П.Довженка – твір про трагедію українського народу.

0
ознайомити старшокласників з ідейно-художнім змістом твору, його проблематикою; розвивати вміння аналізувати вчинки людей та порівнювати історичні факти з подіями у творі; шляхом аналізу визначити вибір митця; формувати вміння виділяти основне; виховувати любов до рідної землі.«Я народився і жив для добра і любові...» Життя і творчість О.Довженка (1894-1956 рр.)

0
опрацювати біографічні відомості про
митця; простежити його роль в українській літературі; розвивати увагу;
виховувати повагу до кращих представників української нації.Окупація України військами Німеччини та її союзників. О. Довженко «Україна в огні»

8
На основі історичних джерел, кіноповісті «Україна в огні», «Щоденника» О. Довженка та свідчень очевидців учні з’ясують плани Німеччини щодо України, причини невдач Червоної Армії на початку війни, охарактеризують німецький «новий порядок» в окупованій Україні, покажуть героїзм українців, їх віру в перемогу; досліджуватимуть історію написання кіноповісті, виявлятимуть причини її заборони, прослідкують трагічну долю кіноповісті та її автора у роки сталінського режиму.
Після цього уроку учні зможуть:

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво