Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Опис досвіду роботи

1
"Опис досвіду роботи" - це презентація яка була представлена мною на другий тур конкурсу «Учитель року – 2017» у Чернігівській областіТези виступу на тему: "Проектні технології та їх використання на уроках художньої культури"

0
У тезах виступу висвітлено історію виникнення і становлення методу проектів у світовій педагогіці. Коротко охарактеризовано види проектів, що може стати у пригоді вчителям та учнями під час організації, здійснення та захисту власних проектів.Історія розвитку методу проектів

1
У практиці навчально-виховної роботи школи вчені-педагоги і вчительські колективи шукають нові, нетрадиційні моделі навчання. У матеріалах подано коротку характеристику та історію виникнення методу проектів, а також історію його застосування в навчально-виховній роботі.

Розглянуто дефініції поняття „метод проектів” за висловлюваннями деяких педагогів та теоретиків.

Матеріали можуть бути використані педагогами для виступу на педчитаннях, семінарах і для поглиблення відомостей із даної темиПрезентація на тему: "Використання проектних технологій на уроках художньої культури"

1
Презентація висвітлює історію виникнення методу проектів, розповідає про різні види проектів, які можуть бути використанні на уроках художньої культури.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво