Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Закріплення звукових значень букви «ес».

1
Вчити дітей читати склади та слова з буквою «ес», визначати позицію звуків [с],[с']. Розвивати уміння будувати звукові моделі слів та будувати речення за поданими схемамиБУКВАРИКОВЕ СВЯТО - сценарій відкритого інсценізованого уроку-казки з навчання грамоти у 1 класі

1
БУКВАРИКОВЕ СВЯТО - сценарій відкритого інсценізованого уроку-казки з навчання грамоти у 1 класі, метою якого є узагальнення знання про звуко-буквенну систему мовлення, формування інтересу до читання, збагачення активного і пасивного словникового запасу учнів, вдосконалення навичок декламування; розвиток зв’язного, діалогічного і монологічного мовлення дітей, пам’яті; виховання шанобливого ставлення до книги, як джерела знань, вміння декламувати.Навчання грамоти. Урок - зустріч. Звукосполучення [йі]. Позначення його буквою «ї».

0
Урок - зустріч
Мета. Ознайомити учнів з буквою «ї» та звукосполученням [йі], яке вона позначає , розвивати артикуляційно-слухові відчуття; продовжити роботу над звуко-буквеним аналізом слів; формувати у дітей виразність читання віршованого тексту; виховувати у них любов та бережне ставлення до природи, до її мешканців та бажання старанно вчитися.

Предмет. Навчання грамоти.

Класи. Початкова школа.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво