Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок соціально-побутового орієнтування у 6 класі. Тема уроку: "Електрична праска. Правила безпечної праці з електропраскою. Прасування виробів ( фартухів, косинок,серветок.)

0
Важлива роль у підготовці учнів з обмеженими освітніми можливостями до самостійного життя відводиться урокам соціально-побутового орієнтування, які спрямовані на формування у школярів знань про навколишній світ, розвиток у них практичних умінь, необхідних для задоволення побутових потреб, корекцію відхилень у розвитку.Конспект заняття з розвитку зорового сприйняття для дітей старшої групи з порушенням зору на тему «Чарівна галявина»

0
Заняття призначене для дітей старшої групи з порушеннями зору. Воно допоможе розширити уявлення дітей про навколишнє середовище, орієнтуватися в реальній дійсності за допомогою усіх органів чуття.Дидактичні вправи до уроків «Корекції вад розвитку» у 1 класі слабозорих учнів

0
Знаючи особливості зорових патологій і враховуючи можливість учнів, вчитель бере на себе відповідальність зберігати і, якщо це можливо за медичними показниками, покращувати зорові функції дітей. Тобто корекційна робота є основним напрямом у навчанні дітей з порушенням зору.
Молодший шкільний вік вважається найбільш сприятливим для відновлення порушених зорових функцій, але в той же час, це період, коли зорова система дуже чутлива до зорових перевентажень.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво