Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок з історіії на тему Гетьман Пилип Орлик та його Конституція

0
Урок з історії "Гетьман Пилип Орлик та його Конституція"Історія України 8 клас Тема: « Пилип Орлик та його Конституція»

1
Учитель. Отже наш сьогоднішній урок присвячений діяльності Пилипа Орлика. Хочу сказати, що до здобуття незалежності в Україні майже не знали імені Орлика. Протягом багатьох десятиріч у Швеції, Польщі, Франції, Німеччині, Канаді друкувалися праці, присвячені його діяльності, видавалися твори Орлика, але вони були недоступні українському читачеві. Тепер і ми маємо нагоду вшановувати його пам’ять.Пилип Орлик. Короткометражний фільм.

0
Серія "Обличчя української історії.Пилип Орлик.", формат мр4, (23,96 Мб). Біографія. цікаві події з життя.Чухліб Т. - Пилип Орлик (2008) djvu


У книзі в науково-популярному форматі розповідається про одного з найвидатніших українських гетьманів, палких поборників незалежної України, одного з авторів першої української Конституції 5 квітня 1710 р. Пилипа Орлика. Простежено його походження, життєвий шлях, політичні погляди, діяльність на посаді гетьмана. Висвітлюються його особисті чесноти, поетичний талант, подвижницька, подиву гідна діяльність в еміграції, спрямована на визволення України з-під імперського ярма.Урок з історії України у 8 класі за темою: «Гетьман Пилип Орлик та його Конституція»

0
Мета даного уроку ознайомити учнів з міжнародним становищем у Європі в першій третині XVIII ст.Пилип Орлик - невтомний борець за державність України.

0
Історичний проект "Пилип Орлик - невтомний борець за державність України". План реалізації проекту в школі ІІ та ІІІ ступеню. Презентація проекту.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво