Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Доповідь на тему: "Розвиток компетентностей вчителя іноземної мови у процесі реалізації змістових ліній Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти"

0
Доповідь розкриває питання щодо розвитку компетентностей вчителя іноземної мови у процесі реалізації змістових ліній Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. У доповіді розглянуто змістові лінії Держстандарту, поняття компетентнісного підходу, базові і спеціальні компетенції вчителя іноземної мови.Доповідь

1
Кожна людина бреше близько чотирьох разів у день. У середньому представники сильної половини людства говорять неправду п'ять раз у день, тоді як дами – усього три.
За результатами опитування 2,5 тисячі чоловіків і жінок, найчастіше ми говоримо неправду родичці, коханим і колегам по роботі.
Головною неправдою стала відповідь "Нічого не трапилося, я в порядку". Самим зручним приводом для брехні стає робота й ситуація на дорогах. І чоловіки, і жінки брешуть про те, як вони раді одержати в подарунок зовсім непотрібну річ і яким смачним був приготовлений для них обід.Історія розвитку методу проектів

1
У практиці навчально-виховної роботи школи вчені-педагоги і вчительські колективи шукають нові, нетрадиційні моделі навчання. У матеріалах подано коротку характеристику та історію виникнення методу проектів, а також історію його застосування в навчально-виховній роботі.

Розглянуто дефініції поняття „метод проектів” за висловлюваннями деяких педагогів та теоретиків.

Матеріали можуть бути використані педагогами для виступу на педчитаннях, семінарах і для поглиблення відомостей із даної темиОрганізація сучасної виховної системи школи як основа формування компетентного учня

0
Школа повинна стати простором життя учня, в якому він зміг би розвинути і реалізувати себе, свої здібності, позитивні якості. А для цього потрібно створити цілісну виховну систему, яка сприятиме набуттю учнями ключових компетенцій і їх подальшому розвитку і соціалізації у подальшому житті.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво