Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Методика розв'язування рівнянь і нерівностей з параметрами у профільних класах з використанням комп'ютерного супроводу

0
Задачі з параметрами є однією з важких тем курсу алгебри. Складність розв'язування таких задач перш за все пов'язана з тим, що в будь-якому випадку, навіть при розв'язуванні найпростіших рівнянь чи нерівностей, що містять параметри, доводиться виконувати розгалуження всіх значень параметрів на окремі класи, при кожному з який задача має розв'язки. При цьому необхідно чітко послідовно слідкувати за збереженням рівносильності рівняння чи нерівності з врахуванням області визначення виразів, що входять до рівняння, і також враховувати можливість виконання операцій.Уроки повторення з теми "Побудова графіків, функцій з модулем, рівняння та системи рівнянь з параметрами""

0
Три урока.
1. Тест з теми: "Функції"
2. Побудова грфіків функцій та рівнянь з модулем.
3. Презентація з теми: "Графічний спосіб розв'язування рівнянь та систем рівнянь з параметрами"Розкладання многочлена на множники. Презентація.

0
Урок "Розкладання многочлена на множники" розраховано для роботи в класах, що надалі будуть працювати за програмою поглибленого вивчення математики. В презентації наявні елементи роботи з рівняннями, що містять модуль та параметр, що дозволяє підготовити учнів до подальшої роботи в математичних класах.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво