Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Освіта і наука. Києво-Могилянська академія. Григорій Сковорода(8 клас)

0
Методична розробка уроку історії України у 8 класі.

Тема уроку. Освіта і наука. Києво-Могилянська академія. Григорій Сковорода.



Українська культура в XVII—XVIII ст.

Схиляючись перед розумом, Сковорода був далекий від абсолютизації його можливостей. Наскільки світло розуму може досягати істини, настільки він може і помилятися. Людина доходить до істини і серцем, і такий шлях може бути більш коротким. Висуваючи положення про важливу роль, яку відіграє в людській діяльності інтуїція, емоційна і підсвідомо-несвідома сфери, філософ на сторіччя випередив свій час...



Презентація "Григорій Сковорода"

1
Презентація присвячена 290-річчю від Дня народження Г.Сковороди. Призначена для вчителів української мови та літератури, учнів.



Презентація "Питання освіти та виховання у творчій спадщині Г.Сковороди"

2
Презентація містить інформацію про погляди Г.Сковороди на освіту та виховання (принципи та методи навчання, його бачення образу вчителя). Матеріали призначені для використання на педагогічних читаннях.



До 290-річчя з Дня народження Г.С.Сковороди. Стаття. Педагогічні ідеї Г.Сковороди

1
Стаття повертає до витоків української педагогіки, піднімає завісу над джерелами української педагогічної думки, збагачує педагогічними ідеями та порадами учителів - практиків 21 століття. Цінність педагогічної спадщини Г. Сковороди переоцінити неможливо, вона завжди займала і буде займати гідне місце в триєдиній системі педагогічного процесу, слугуватиме направляючими постулатами освітнього процесу, до яких постійно звертаються фахівці педагогіки,учителі, вихователі, всі, кого цікавлять проблеми формування Людини.



Г.Сковорода "Байки Харківські"

1
Матеріали до уроку української літератури в 9 класі Г.Сковорода "Байки Харківські"(" Бджола і Шершень", "Вовк та Собака")



Музична культура України XVII - XVIII ст.

6
Урок художньої культури (10 клас).Презентація, аудіо- та відеоматеріали (укр.народна дума "Нема в світі правди", Г.Сковорода "Всякому городу нрав і права",М.Березовський "Вірую", Д.Бортнянський "Душа моя", А.Ведель "Херувимська").
muzychna_kultura.jpg

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво