Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Творчість М.Хвильвого

0
Конспект уроку за творчістю М.Хвильового. Надасть змогу розкрити проблему мороального вибору головного героя у творі "Я-романтика"«Пошук власного «Я» через призму душевних переживань головного героя новели М. Хвильового «Я(Романтика)»

Урок у 11 класі з української літератури «Пошук власного «Я» через призму душевних переживань головного героя новели М. Хвильового «Я(Романтика)» дає можливість удосконалювати вміння аналізувати художній текст, висловлювати та обстоювати власні думки, творчу уяву; виховувати духовно сильну і розвинену особистість, формувати гуманістичний світогляд."Я (Романтика)" М.Хвильового

3
«Я (Романтика)» — психологічна новела Миколи Хвильового, ідеєю якої є фатальна невідповідність між ідеалами революції та методами їх досягнення, засудження більшовицького революційного фанатизму.

Присвячується
“Цвітові яблуні”
М. Коцюбинського

mikola_hvilovij__ya_romantika.jpgМикола Хвильовий. "Я (Романтика)".

2
Даний конспек уроку не претендує на вичерпність, це є лише студентська спроба сформулювати та систематизувати необхідний матеріал.Тенденції розвитку прози 20х-30х років. Микола Хвильовий

2
Даний конспек уроку не претендує на вичерпність, це є лише студентська спроба сформулювати та систематизувати необхідний матеріал.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво