Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація проекту "Як стати людиною"

0
Презентація представляє засади довготривалого навчально-виховного проекту "Як стати людиною" (5-11 класи)Школа національного відродження

0
Україна потребує для майбутнього відповідального та стратегічно мислячого молодого покоління. Цю потребу необхідно забезпечити у першу чергу через освіту шляхом створення шкіл випереджаючої освіти для сталого розвитку, розвитку у дітей ціннісних орієнтацій, що відповідають потребам сталого розвитку як особистісно важливих і доцільних. Вітчизняна освіта має увійти у світовий освітній простір, стати в ньому активним, конкурентноспроможним і продуктивним гравцем.Навчально-виховний проект «Місто без пам’яті - людина без душі»

0
Даний прокт був створений до 1125 річниці заснування міста Житомира. Стара частина міста - це ознака історичного міста, вона завжди є гордістю і прикрасою. Була здійсннена подорож у минуле міста і його сьогодення, а також був створений даний проект, щоб ним могли користуватись нащадки. Вивчали вулиці, будівлі міста на сьогоднішній день і який вигляд вони мали в давнину. А також відомих особистостей, які були пов’язані із цими будівлями.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво