Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Є чарівне слово "дружба"

0
Виховний захід у 2 класі сприяє формуванню в учнів моральних якостей, вміння дружити і цінувати дружбу та друзів. Вчить оцінювати вчинки ровесників. Сприяє розвитку пізнавального інтересу, творчих здібностей. Виховує почуття відповідальності перед друзями, чесність, щирість.Козацьке багаття (Математичні змагання для учнів 7 – 8 класів до Дня Українського козацтва)

0
: В даній роботі подано розробку позакласного виховного заходу з математики для учнів 7 – 8 класів у формі змагань, присвячених славним сторінкам козацтва, ролі математики в житті і побуті наших предків. Запровадження українознавчих елементів виховує в учнів почуття патріотизму, духовно їх збагачує. Призначено для використання вчителями математики загальноосвітніх навчальних закладів на уроках та у позакласній роботі.Ніхто не забутий. Ніщо не забуте.

МЕТА.Виховувати повагу і шану до тих,хто ціною власного життя відстояв мир,свободу Батьківщини,врятував світ від фашистської навали.Позакласний захід до дня святого Валентина

0
Класний керівник 11А Гошпер Г. М. разм з музичним керівником школи Добош М. М. підготовили і провели виховний захід до дня святого ВалентинаВиховний захід "Коса - дівоча краса"

3
Виховний захід "Коса - дівоча краса" у 3 класі.
Мета: сформувати в учнів уявлення про давній народний звичай - вшанування дівочої коси, як символ честі й гідності; розвивати естетичний смак дівчаток та хлопчиків; виховувати повагу до жінки – матері – берегині роду; бажання бути охайними, акуратними, працьовитими; відроджувати народні традиції.Порадійте всі за нас - ми йдемо у 5 клас

0
Свято прощання з початковою школою.Школярі помандрують у своє шкільне минуле, згадають його, подякують учителеві, складуть присягу майбутнього пятикласника.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво