Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок на тему: " Птахи, їх різноманітність та значення у природі та житті людини".

0
Розробка уроку для 7 класу з біології на тему: " Птахи, їх різноманітність та значення у природі та житті людини". Матеріал може бути використаний вчителями біології при вивченні цієї теми.захід "Все на Землі від нас залежить"

0
Сьогодні найголовнішою проблемою людства є проблема виживання, і ніякі блага цивілізації не замінить чистого повітря, вільних від шкідливих домішок продуктів харчування і води. І саме тому ми в першу чергу піднімаємо питання про проблеми екології.
«Все на Землі від нас залежить»
Так ми назвали наш захід.Позакласний захід "Загадковий світ природи"

1
Позакласний захід для учнів 7 класу для більш кращого вивчення теми Голонасінні.Дослідження стану якості води у місті

0
Проблема: проблемним залишається питання щодо забезпечення населення України питною водою гарантованої якості як у якісному, так і в кількісному відношенні, раціональне використання природного ресурсу, а також приведення в належний санітарно-технічний стан водопровідних мереж та споруд. Питна вода забезпечує існування людини на планеті, тому досить актуальним є проведення досліджень, які дозволять зіставити ступінь ризику забруднення води побутовими хімічними речовинами з рівнем впливу на стан здоров’я населення, та винайдення способів заощадження природного ресурсу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво