Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Як ми проводимо уроки хімії за нетрадиційною методикою

1
В останні декілька років ми застосовуємо нетрадиційні форми проведення уроків, такі, як: ділова гра, конференція, диспут, засідання клубів за інтересами, вечорниці, але особливо великі можливості дають уроки у вигляді зустрічей в клубі веселих і винахідливих; КВВ - це система обов'язкових знань з тем, намагання пізнати нове, це можливість імпровізації, гумору, уміння проявити свій талант усім: викладачам, учням, майстрам виробничого навчання, гуртам підтримки і контролю.Конспект уроку на тему "Характеристика хiмічних елементів малих періодів за їх місцем у періодичній системі та будовою атома"

1
Розробка уроку з хімії у 8 класі на тему "Характеристика хiмічних елементів малих періодів за їх місцем у періодичній системі та будовою атома" за підручником Попель П. П.Хімія : підруч. для 8 кл. загальноосвіт. навч. закл. /П. П. Попель, Л. С. Крикля. — К. : ВЦ «Академія»,2008. .Оксиди. Їх склад, назви, властивості.

0
Фізичні та хімічні властивості оксидів ,їх значення в природі ,використання . Вода ,як найпоширеніший оксид всієї планети.

ЗНАЧЕННЯ ПЕРІОДИЧНОГО ЗАКОНУ І ПЕРІОДИЧНОЇ СИСТЕМИ ХІМІЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ Д.І.МЕНДЕЛЄЄВА

1
Проведення цього заходу дозволить з’ясувати разом з учнями узагальнююче та прогностичне значення Періодичного закону, розкрити можливості використання періодичного закону в сучасній хімії та розширити уявлення про поширення хімічних елементів у природі та значення сполук, що вони утворюють. Такі виховні міроприємства сприяють розвитку продуктивної творчої діяльністі учнів, саморозвитку та самоосвіті школярів, формують інформаційну компетентність дітей.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво