Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Емма Андієвська. Українська письменниця і художниця, що живе в Німеччині. Її казка - притча «Казка про яян»

0
Урок за темою: Емма Андієвська. Українська письменниця і художниця, що живе
в Німеччині. Її казка - притча «Казка про яян»
під час уроку використовується презентація.Емма Андієвська. Українська письменниця і художниця, що живе в Німеччині. ’’Казка про яян’’. Прихований повчальний зміст твору. ТЛ: притча.

0
переконати учнів у самобутності та неповторності творчого почерку
Е. Андієвської, допомогти учням глибше усвідомити притчовий зміст і художню вартість казки; розвивати вміння працювати з текстом, відшукуючи в ньому ключові фрази; вчити формулювати власні висновки про твір, виховувати морально-етичні цінності, що допомагають бачити красу світу, гармонійно і щасливо жити в ньому.Емма Андієвська "Казка про яян"

1
Розгорнутий конспект з уроку української літератури, проведений студенткою під час навчально-виробничої практики.ТВОРИ ЕММИ АНДІЄВСЬКОІ

0
АНОТАЦІЯ ДО УРОКУ
З ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ . УКРАІНСЬКА ДІАСПОРА. ТВОРИ ЕММИ АНДІЄВСЬКОЇ

Емма Андієвська – поет, прозаїк і художник. Це людина з великої літери, в якій переплелося все прекрасне, чарівне, лагідне і разом з тим мужнє і благородне.
Проведений короткий аналіз ії творчості дає можливість зрозуміти стремління Емми Андієвськоі до чогось, навіть якщо це щось невідоме, незнане. Читаючи вірші, ми уявляємо і бачимо слова перед собою : «Вперед. Вперед. Життя прекрасне, чарівне!»

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво