Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок з природознавства для 3 класу на тему:" Гірські породи і корисні копалини"

0
Максакова Ірина Василівна, вчитель Маріупольської спеціальної загальноосвітньої
школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 21 Донецької обласної ради
Урок з природознавства для 3 класу на тему:
"Гірські породи та корисні копалини"
Метою уроку є ознайомлення учнів з гірськими породами та корисними
копалинами,способами їх видобування, видами, розвиток світогляду, мислення,
виховання бережливого ставлення до природних ресурсів.Урок з української мови "Вимова і правопис слів з префіксами з-, с-"

0
Урок з української мови для учнів 3 класу з порушенням мовлення на тему:"Вимова та правопис слів з префіксами з-, с-"

Метою уроку є ознайомлення учнів з вимовою і правописом слів з префіксами з- та с-, вмінням втілювати отримані знання на практиці.Урок узагальнення з літературного читання "Байки Л. Глібова"

0
Закріпити уявлення про байку, її суттєві ознаки. Вчити правильно, виразно та інтонаційно читати дані твори, передавати в інтонації характери дійових персонажів. Вміти оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки. Розвивати словниковий запас учнів, критичне мислення. Виховувати кращі моральні якості, любов і повагу до оточуючих.Урок в 3 класі з предмету «Я у світі»

0
Cистематизувати й розширити знання учнів про правила поведінки; навчити дітей ввічливо спілкуватися з ровесниками та дорослими; показати перевагу доброти, чуйності над байдужістю; розширити і закріпити вміння вживати слова ввічливості; домагатися доброзичливої атмосфери в класі.
Розвивати духовно – моральне мислення, зв’язне мовлення, пізнавальний інтерес, вміння оцінювати власні вчинки та вчинки інших.
Виховувати бажання дотримуватись морально – етичних норм, основних правил добротворення, прагнення виробити у себе кращі людські якості.Ознайомлення з життям і творчістю Степана Жупанина. С. Жупанин "Оленчині вишивки"

1
Тема уроку: Ознайомлення з життя і творчістю Степана Жупанина. С. Жупанин "Оленчині вишивки".
Метою проведеного уроку було: ознайомити учнів із творчістю українського поета Степана Жупанина; вдосконалювати якість читання; формувати навички виразного читання, добирати риму; розвивати поетичну уяву, грамотно висловлювати власні думки, спостереження; виховувати почуття до захоплення українською вишивкою, бажання самим творити подібну красу, викликати позитивні емоції.
Дану структуру уроку вважаю раціональною.Урок " Охорона води" 3 клас

0
Тема: Охорона води.
Мета: Формувати уявлення про значення води у природі, про цінність її для людини, шляхи забруднення і способи охорони. Закріплювати знання дітей про природу, шляхи охорони повітря і грунту, правила поведінки у природі. Розвивати увагу, мислення, спостережливість. Коригувати вимову. Виховувати бережне ставлення до природи.
Обладнання: таблиці, демонстраційний матеріал, фільтри, листки герані з рідинами (вода, олія, кислота) і розчинами; роздатковий матеріал.
Словник: охорона, економія води, фільтр, кремній.
Хід уроку.Урок "Тіла, речовини, молекули"

0
Урок з курсу
«Я і Україна» у 3 класі

Тема : Тіла, речовини, молекули.
Мета : Дати уявлення про тіла, речовини, молекули, три стани
речовини (твердий, рідкий, газоподібний), вчити визначати
властивості тіл. Розвивати спостережливість, логічне мис-
лення. Коригувати вимову. Виховувати зацікавленість до
вивчення природознавства.
Обладнання: таблиці, крейда, цвях, нашатирний спирт, повітрянаЛогопедичне заняття

0
Конспект логопедичного заняття у 3 класі інтенсивної педагогічної корекції в спеціальній школіУрок № 2 Т е м а. Читання. Малюємо словом весну (розвиток мовлення).

0
О б л а д н а н н я: музичний запис: П.І.Чайковський "Пори року"; паперові крижинки; табличка зі словом весна; демонстраційні малюнки зі змінними фрагментами "зима - весна", весняних квітів, сонечка, промінців; зразки об'ємних хмаринок, виготовлених дорослими.Т е м а. Читання. Малюємо словом весну (розвиток мовлення).

0
Т е м а. Читання. Малюємо словом весну (розвиток мовлення).
Художня праця. Об'ємні вироби з вати (хмарки).
Я і Україна. Спостереження за сезонними змінами в природі (весна).

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...