Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Чому воду називають невтомною трудівницею? Розробка уроку природознавства 3 кл

0
Розробка уроку природознавства у 3 класі за підручником І.Грущинської. Чому воду називають невтомною трудівницею?Урок з англійської мови у 3 класі "Season and weather"

0
Цей урок розроблено мною із використанням виду інноваційної технології, як предметно-зорієнтованої. Використавши одну з її технологій, а саме – ігрову, я прагнула створити умови для повного індивідуального розвитку дитини, задоволення природних потреб кожного учня, актуалізацію можливостей дитини, через цікаві ігрові завдання уроку, їх різноманітність використання. Використання ігрової технології – це спосіб зробити серйозну роботу цікавою. Проте потрібно мати на увазі, що ставлення дітей до гри різниться і визначається їх особистісним сприйняттям ролі гри у їх житті.Конспект уроку з літературного читання "О. Іваненко "Синичка", 3 клас

0
Літературне читання
Тема: Художній світ пізнавальних казок Оксани Іваненко. Коли твір відкриває свої таємниці. О. Іваненко «Синичка» (скорочено).
Мета: ознайомити учнів із творчістю Оксани Іваненко; вчити правильно, свідомо та виразно читати прозові твори,аналізувати прочитане; розвивати зв’язне мовлення, фонематичний слух, образне мислення; виховувати турботливе ставлення до природи, до птахів, бажання їм допомагати взимку.
Обладнання: мультимедійне забезпечення, портрет О. Іваненко, картки для розчитування.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
1. Привітання
Посідали всі тихенько,Урок літературного читання 3 клас Тема: "Кривенька качечка" Українська народна казка.

0
Урок літературного читання в 3 класі.
Тема: "Кривенька качечка" Українська народна казка.
В розробці використано різноманітні методи, прийоми та форми.Є два теста (1. перевірка домашнього завдання, 2. перевірка засвоєних знань на уроці). Передбачена групова, різнорівнева робота.
Буду рада, якщо моя розробка буде корисною.Повторення вивченого про прикметник

1
Урок української мови
3 клас
Тема: Повторення вивченого про прикметник

МЕТА. Закріплювати вміння учнів розрізняти прикметники за родами і числами.
Формувати стилістичну вправність, уміння зв’язного мовлення.
Розвивати вміння аналізувати, узагальнювати мовні явища.
Виховувати бережливе ставлення до природи, любов до рідного краю.Астрід Ліндгрен "Про Карлсона, що живе на даху"

0
Матеріал містить розробку уроку, біографію письменниці та дидактичні матеріали до повісті Астрід Ліндгрен "Про Карлсона, що живе на даху".Наталя Забіла - улюблена дитяча поетеса

0
Урок присвячений діяльності видатної української поетеси Наталі Забілі. Матеріал може бути використаний на уроках позакласного читання в початковій школі.Конспект інтегрованого уроку-проекту з позакласного читання та природознавства

0
Урок розроблений з метою вивчення краєзнавчого матеріалу рідного села.Ознайомилися із творчістю молодого поета Ярослава Ліпова та з природними багатствами рідного краю.Інтегрований урок. Запитаємо в матінки природи: як поліпшити родючість грунту? (природознавство) Усне додавання і віднімання трицифрових чисел. Складання задачі за коротким записом. (математика)

0
Тема:"Запитаємо в матінки природи: як поліпшити родючість грунту?" (природознавство)
"Усне додавання і віднімання трицифрових чисел. Складання задачі за коротким записом".(математика)Розробка уроку з української мови в 3 класі на тему "Перенос слів з префіксами . Самостійна перевірна робота"

0
Розробка уроку з української мови в 3 класі на тему "Перенос слів з префіксами . Самостійна перевірна робота"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...