Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Усі уроки образотворчого мистецтва. Поурочні плани - конспекти. 3 клас. 2014р. Нова програма

0
Усі уроки образотворчого мистецтва. Поурочні плани - конспекти. 3 клас. 2014р. Нова програмаУсі уроки образотворчого мистецтва. Поурочні плани - конспекти. 3 клас. 2014р. Нова програма

0
Усі уроки образотворчого мистецтва. Поурочні плани - конспекти. 3 клас. 2014р. Нова програмаКонспект уроку з англійської мови на тему "Їжа"

0
Конспект уроку з англійської мови для учнів 3-го класу"Поняття файлу та папки. Вкладені папки. Перегляд вмісту папок"

0
Тип уроку: комбінований
Мета уроку:
Навчальна: познайомити учнів з поняттям файла та папки, способами упорядкування інформації; формувати вміння переглядати вміст папки «Мій комп`ютер», та інших папок;
Розвивальна: розвивати пам’ять, логічне мислення, формувати ІКТ-компетентність учнів;
Виховна: виховувати охайність, дбайливість, бережне ставлення до обладнання кабінету інформатики, формувати інформаційну культуру.Інформатика 3 клас 8 урок. Файли та папки.

0
3klas8urok.png
Конспект уроку + презентація + параграф підручникаУкраїнська мова 3 клас. Розвиток мовлення. Твір-розповідь за фрагментом "По гриби".

1
Пропоную увазі вчителів конспект уроку розвитку зв'язного мовлення в 3 класі , складений за зошитом Вашуленко М.С., Васильківська Н.А. "У світі рідного слова".Урок української мови у 3 класі.

0
Урок української мови у 3 класі на тему "Поняття про закінчення. Роль закінчення як частини слова, за допомогою якої змінюється форма слова (на прикладах з різних частин мови). Закінчення як засіб зв’язку слів у реченні. Визначення закінчення способом змінювання слів за питаннями"Усі уроки образотворчого мистецтва. 3 клас (конспекти за підручником О. В. Калініченко, В. В. Сергієнко)

0
s25231389.jpg
Назва: Усі уроки образотворчого мистецтва. 3 клас (конспекти за підручником О. В. Калініченко, В. В. Сергієнко)
Автор: Н. В. Чєн
Рік: 2014
Сторінок: 192
Формат|Якість: pdf з можливістю копіювання тексту
Розмір: 40 мб

Посібник складено згідно з чинною програмою Міністерства освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання за підручником О. В. Калініченко, В. В. Сергієнко «Образотворче мистецтво. 3 клас».Інформатика 3 клас 7 урок. Диски та файли.

0
3klas7urok.png
Конспект уроку + презентація + параграф підручникаПоурочні нлани-конспекти з англійської мови. 3 клас. Нова програма. За підручником Карпюк

0
Поурочні нлани-конспекти з англійської мови. 3 клас.