Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


My Ideal School Timetable

0
Сценарій відкритого уроку "My Ideal School Timetable" у 3 класі з поглибленим вивченням англійської мови. Основну частину уроку складають електронна презентація, роздатковий матеріал у вигляді тексту за темою та різноманітних завдань до нього. Характерною рисою уроку є використання проектної методики, а саме створення індивідуальних проектів та їхня презентація у класі.Урок комбінований, адже поєднує у собі всі види мовленнєвої діяльності та творчий підхід.Вимова та правопис слів з ненаголошеними [е], [и]в коренях, які перевіряються наголосом.

0
Вправи на вправляння слів у вимові та написанні слів з ненаголошеними голоснимиРізноманітність рослин

0
Даниий матеріал містить план-конспект уроку природознавства у 3 класі за підручником Т.Г.Гільберг, що відповідає новій програмі. Урок входить до теми 5 "Рослини, тварини та їх середовища життя ". Він виконаний у форматі docx та містить презентацію, що виконана ресурсами програми PowerPoint 2007Конспект уроку для 3 класу з теми: “My Family”

0
До уваги пропонується конспект уроку
для 3 класу з теми: “My Family”Урок – гра (3 клас) «Математичний супермаркет»

0
Урок з математики за темою " Запис та читання трицифрових чисел. Випадки додавання і віднімання, пов’язані з нумерацією чисел."Інтегрований урок-подорож Українська мова (читання, музика, мистецтво)

0
Вправи на визначення роду і числа прикметників за відповідними іменниками з використанням поезії Т. Г. Шевченка. Прикметники-антоніми.Історія книги

0
Мета: познайомити учнів з історією виникнення книги; залучити учнів до активного самостійного читання; розвивати зв’язне мовлення, пам’ять, навички виразного свідомого читання; виховувати шанобливе ставлення до книги, до досягнень людства.
Обладнання: виставка книг, плакати з висловами про книгу, виставка дитячих малюнків до улюблених казок.Позакласний захід "Spelling"

0
До уваги пропонується розробка позакласного заходу з англійської мови для 3 класу "Spelling".урок

0
Підсумковий урок за темою «Іменник».
Урок-гра «До іменника на гостину»Впровадження технології І. З. Постолоського на уроках математики в 3 класі (фрагмент уроку)

1
Впровадження технології
І. З. Постолоського
на уроках математики в 3 класі
(фрагмент уроку)