Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Музичний супровід творів А.К.Дойла.

1
Аудіоматеріал для використання під час вивчення творів Артура Конана Дойла.Конспект уроку в 7 класі. Артур Конан Дойл .Повість «Собака Баскервілів».Захоплива інтрига – основа детективного твору.

1
Конспект та презентація уроку в 7 класі. Тема: А.Конан Дойл. Повість «Собака Баскервілів». Захоплива інтрига – основа детективного твору.ШЕРЛОК ХОЛМС І ЙОГО ТВОРЕЦЬ АРТУР КОНАН ДОЙЛ СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ ТВОРІВ ПРО ШЕРЛОКА ХОЛМСА. Урок додаткового читання. А. Конан Дойл. Оповідання «Пістрява стрічка», «Спілка рудих».

0
Розробка уроку із світової літератури у 7 класі за темою «ШЕРЛОК ХОЛМС І ЙОГО ТВОРЕЦЬ АРТУР КОНАН ДОЙЛ. СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ ТВОРІВ ПРО ШЕРЛОКА ХОЛМСА. Урок додаткового читання. А.Конан Дойл. Оповідання «Пістрява стрічка», «Спілка рудих»». Урок містить методи (творчо-пошуковий, дослідницький) та прийоми (слово вчителя, бесіда, робота в групах, колективне складання схеми), які відповідають типу уроку – проблемний урок з елементами дослідницької роботи, та його формі – урок-дослідження, доповнений супроводом у вигляді інформаційно-комунікаційних технологій (робота з інтерактивною дошкою).Літературна конференція

0
Літературна конференція "Тайна детективного жанра".Основа -творчість А.К.Дойла та видатних авторів детективного жанру.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво