Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


"Вичавлювати з себе по краплинах раба"(А.П.Чехов, "Хамелеон")

0
Урок №1 за оповіданням А.П.Чехова "Хамелеон":знайомить з життям і творчістю письменника у формі рольової гри,розкриває красу чехівської прози, допомагає дітям визначити ідею твору та його проблематику.Драматургія А.Чехова. П`єса "Вишневий сад". Тестові завдання з ключами

0
Тестові завдання розроблено за проблематикою драматургії Чехова взагалі і п`єси "Вишневий сад" зокрема. До розробки додаються ключіКонтрольные тесты по теме "Творчество А.П.Чехова" (24 вопроса+ ответы)

0
Тесты содержат 24 вопроса, касающихся проблематики рассказов А.Чехова "Маленькая трилогия" и пьесы "Вишневый сад". Имеются ключи к правильным ответамОСК "А.П.Чехов "Вишневый сад". "Маленькая трилогия"

0
Опорно-схематический конспект содержит две блок-схемы: 1) проблематика рассказов "Маленькая трилогия"; 2) система образов пьесы "Вишневый сад"Конспект відкритого уроку «А.П. Чехов «Хамелеон». Теорія літератури: оповідання та його жанрові особливості»

0
Інноваційні технології на уроках світової літератури. Відкритий урок з авторською презентацією.А.П.Чехова «Скрипка Ротшильда». Воскресіння людської душі в оповіданні

0
Розробка уроку. А. П. Чехова «Скрипка Ротшильда». Воскресіння людської душі в оповіданні

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво