Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Гендерне виховання «Граємо в дорослих : будемо жінками, будемо чоловіками».

0
Механізм здійснення ґендерного підходу в освіті, для досягнення ґендерної рівності та утвердження рівних можливостей для самореалізації кожної особистості в дошкільному закладі.Розв’язання задач на складання рівняння теплового балансу.

0
Розробка заняття з теми: "Розв’язання задач на складання рівняння теплового балансу" містить план заняття, алгоритм розв’язування задач на складання рівняння теплового балансу, приклад розв’язування задач, задачи для розв’язування, роздатковий матеріал.Розробка уроку

0
Матеріал розрахований для вчителів початкових класів та може бути використаний під час підготовки до уроків.Виховний захід на тему: «За тиждень – Великдень»

1
Нові часи, нові вимоги…. Щоб бути справжніми господарями на своїй землі, потрібно добре знати її історію, поважати традиції та звичаї свого народу.
Без цих ключових понять неможливо виховати справжнього громадянина суверенної держави. Тому проблема національно-патріотичного виховання залишається на сьогодні актуальною.
«Той, хто не знає свого минулого, - говорив М.Т. Рильський, - не вартий майбутнього». Тому всі надбання (пісні, обряди, казки, свою етнопедагогіку, міфологію, світобачення, тощо), які народ тисячоліттями тримав у пам’яті, повинні бути передані нащадкам.Инструкционно - технологическая карта "Горизонтальная химическая завивка"

1
Инструкционно - технологическая карта "Горизонтальная химическая завивка" состоит с иллюстрированного алгоритма выполнения данного вида работПрезентація "Інтерактивні ігри на уроках зарубіжної літератури"

1
Презентації знайомлять з сучасним підходом до організації навчальної діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури в 5-11 класах .
Дана коротка характеристика інтерактивних ігор та прийомів та показане практичне застосування на уроках зарубіжної літератури.
Цю підбірку матеріалів можна використати на уроках зарубіжної літератури та при організації позакласної роботи з предмету - проведенні літературних турнірів, вечорів відпочинку.Волосся . Анатомія та фізіологія. Види волосся.

1
План-конспект уроку з предмету "Санітарія і гігієна" на тему "Волосся . Анатомія та фізіологія. Види волосся".
Мета:Ознайомити учнів з будовою волосся, анатомією та фізіологією. Розвивати бережне ставлення до структури волосся. Виховувати охайність увагу при роботі з волоссям клієнта.Технологія фарбування волосся природними барвниками

1
План-конспект уроку з перукарської справи.
План уроку:
1.Прийоми фарбування рослинними барвниками.
2.Отримання різних кольорів при змішуванні хни та басми.Історія розвитку гарячої завивки. Загальні відомості. Визначення температури нагрівання електрощипців.

1
План-конспект уроку з перукарської справи, де розгядаються питання історії виникнення гарячої завивки, визначення температури нагрівання щипцівЗавивання локонів горизонтальним способом звичайними електрощипцями.

1
План-конспект уроку з перукарської справи, де розглядається алгоритм виконання накручування волосся горизонтальним способом на електричні щипці

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво