Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


ВЗАЄМОДІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З СІМ’ЯМИ ВИХОВАНЦІВ ЩОДО: ІНТЕГРАЦІЇ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЇЇ ДИТИНИ

0
Організація повноцінної взаємодії педагогів і батьків є на сьогодні одним із найважливіших завдань, що стоять перед колективами дошкільних закладів. Компетентність, дипломатичність – запорука успішної взаємодії ДНЗ і родини. Першою фазою соціалізації дитини – є виховання і сім’ї. тут дитина встановлює свої перші зв’язки з іншими людьми, з рідними. На всіх етапах життя людини сім’я є найважливішим компонентом мікросередовища. У житті дитини протягом перших років домінують соціалізуючи впливи сімейного оточення.Сценарий конкурсно-развлекательной программы "Джентльмен года"

0
Конкурсно-развлекательная программа "Джентльмен года" основана на воспитании и развитии творческих способностей юношей, знакомство с художественной литературой вне учебной программы, приобретением навыков хореографии, раскрытием вокальных способностей и проявление уверенности в себе.Іван Франко. “Каменярі”

0
Урок з української літератури представляє Каменяра як письменника, особистість та громадянина, спрямований на розвиток мовлення, критичного та творчого мислення учнів, на формування навичок аналізу художнього тексту.
Для гуманітарних класів.Тема. Твір Генріка Ібсена «Ляльковий дім» — соціально-психологічна драма.

Тема. Твір Генріка Ібсена «Ляльковий дім» — соціально-психологічна драма. Сюжет.Особливості драматичного конфлікту та розвитку сценічної дії в п’єсі
Мета: допомогти учням засвоїти ідейно-художній зміст, сюжет драматичного твору; розвивати навички виразного читання за особами, переказу драматичних творів, виділення ключових епізодів, їх коментування; виховувати інтерес до літератури, аналітичне мислення, естетичний смак.Збірка олімпіадних завдань з математики для 6 - 11 класів

0
Дана збірка упорядкована вчителем математики вищої категорії, вчителем - методистом Новобузької ЗОШ І - ІІ ст. № 4 Миколаївської області Рафальською Оксаною Дмитрівною.В збірці упорядковані матеріали, розвязки та вказівки до розвязання олімпіади з математики ІІ туру Всеукраїнської предметної олімпіади. Стане у пригоді вчителям математики при підготовці дітей до олімпіад. В збірці зібрані завдання 2002 - 2012 року.Урок на тему: "Требования, предъявляемые к бухгалтерскому учету"

0
план конспект урока, игра к уроку

Цели урока:
Учебная: Определить основные требования, предъявляемые к БУ, подробно разобрать каждое требование в отдельности.
Воспитательная: воспитать чувство товарищества, коллективизма.
Развивающая: Развить мыслительную деятельность учащихся при выявлении основных требований, предъявляемых к БУ.Авторская разработка урока на тему "Закон Украины «О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине». Значение бухгалтерского учета в управлении и контроле. Виды хозяйственного учета"

1
Развернутый план-конспект урока с презентацией.Работа содержит: план урока, лекцию к уроку, презентацию, материал для проверки знаний и умений с ответамиПрезентация проекта "Диво рукотворное"

0
Проект «Диво рукотворне» є одним з напрямів історико-краєзнавчої експедиції «Сто чудес України».
Працюючи над цим проектом, юні краєзнавці вивчають і описують нерухомі пам’ятники України, які, з точки зору своєї унікальності, могли б стати одним з «чудес» України.
Проект передбачає позитивні наслідки у справі збереження та відродження історії, культури, виховання національної самосвідомості, духовного збагачення особистості.Проект "Застосування ігор на уроках"

1
Це міжпредметний проект, який об'єднує українську мову, світову літературу, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатику. У ході практичної діяльності учні малювали малюнки до казки Г. Андерсена "Снігова королева" і зробили альбом. Також до цієї казки розробляли рекламу. Під чакс вивчення загадок учні малювали малюнки. А потім на уроці за малюнками клас відгадував загадки. Деякі учні готували повідомлення.Коли ваші учні обманюють і списують на уроці

0
Дана стаття стане в нагоді всім вчителям, адже кожного дня вони зустрічаються з проблемою брехні та списування.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво