Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Українська держава Павла Скоропадського

0
Матеріал, який допоможе вчителю через застосування інноваційних методів, прийомів, інтерактивних технологій забезпечити усвідомлення й засвоєння найважливіших відомостей про Українську державу Павла Скоропадського – і на цій основі сформувати відповідні знання, вміння й навички учнів.
Матеріали розраховані на вдосконалення особистісно орієнтованого навчання і виховання, знайомить з новими підходами до вивчення теми – системою інтерактивних технологій, які допоможуть учителю зробити процес навчання цікавим, різноманітним, ефективним, демократичним.Соборність України

2
Пропонований матеріал доречно використати на класній годині, загальношкільному святі, присвяченому Дню Соборності України. В презентації вміщений матеріал з історії цього свята.Методична розробка уроку історії на тему "Українська держава гетьмана Павла Скоропадського"

0
Методична розробка уроку історії з використанням технології критичного мислення. Розробка уроку мість: план-конспект уроку, мультимедійну презентацію викладача, учнівські проекти-презентації, нормативні документи та додаткові джерела.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво