Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


ТАТАРСКИЕ НАРОДНЫЕ СКАЗКИ. За доброту - зло

0
В прежние времена у одного середняка было три сына. Однажды он приглашает своих сыновей и говорит своё завещание:заняття з фізичного виховання ( літнє оздоровлення)

1
" Я здоров'я збережу , сам собі допоможу"

Мета: Вчити дітей самостійно слідкувати за власним здоров'ям, знати найпростіші прийоми оздоровлення . Закріпити знання про значення вітамінів для здоров'я людини.Виховувати бажання займатись фізкультурою , загартуванням , вести здоровий спосіб життя. Ввести в активний словник дітей слова: вітаміни ,загартування ,процедури.Розвивати зв'язне логічне мовлення дітей , мислення , дрібну моторику рук.

Попередня робота: спостереження , бесіди , фізкультурні заняття, читання художньої літератути, розглядання ілюстріцій, загартовуючі процедури .Відкриті уроки зарубіжної літератури у 5 класі

0
Повна версія посібника містить наступні розробки відкритих уроків:
Урок №1. Повторення й узагальнення вивченого з теми «Народна казка»
Урок №2. Ідея винагороди за людські чесноти та страждання, віра в перемогу добра над злом в казці Ш. Перро «Попелюшка"
Урок №3. Перемога щирих людських стосунків над багатством Снігової Королеви
Урок №4. Повторення й узагальнення вивченого з теми «Літературна казка»
Урок №5. Повторення й узагальнення вивченого з теми «Література і світ природи»Уроки з теми „Прикметник” для 6 класу (нова програма)

0
Зміст
82. Прикметник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль
83. Група прикметників за значенням: якісні, відносні, присвійні
84. Перехід прикметників з однієї групи в іншу. Повні й короткі форми прикметників.Урок креслення в 11 класі "Методи проеціювання"

0
Розробка уроку з креслення в 11 класі на тему "Методи проеціювання. Побудова проекцій предметів на одну площину."Презентація"Шляхи формування інформаційної культури та інформаційної компетентності сучасного школяра"

0
Презентація Шляхи формування інформаційної культури та інформаційної компетентності сучасного школяраКонспект уроку: Гравітаційні сили. Закон всесвітнього тяжіння.

0
Дидактична мета:
Сформувати поняття гравітаційних сил, вивчити закон всесвітнього тяжіння, ознайомити учнів з історією його відкриття, показати межі застосування закону, його універсальний характер та практичне значення.Методичний бюлетень "Можливості дитячого творчого колективу в сприянні успішній соціалізації учнів в умовах школи-інтернату"

0
Соціальна адаптація – специфічна форма соціальної активності, пов’язана із входженням та приведенням об’єкта та суб’єкта особистості у відповідність до нових соціальних умов. Процес адаптації є комплексним утворенням соціального буття особистості, універсальною властивістю людини, що забезпечує засвоєння нею соціальних стандартів поведінки, ціннісних орієнтацій, гармонізацію взаємозв’язків із соціальним оточенням.Lesson 73 Emotions

1
Урок містить завдання для розвитку лексичних навичок, аудіювання, читання, діалогічного мовленя та говоріння.Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2015-2016 н.р.

111.jpg
Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2015-2016 н.р.

В 2015/2016 навчальному році не буде встановлюватися "централізована" тема Першого уроку. Та все ж ...
Цей посібник друкується рішенням науково-методичної ради
комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»

Додатково: декілька сценаріїв і відеокліпів.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво