Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Національні та державні символи України

0
Мета: збагатити знання дітей про Україну як державу. Розширити й уточнити знання про державні та національні символи; вдосконалювати вміння виразно читати вірші; розвивати мовлення дітей, активний словник, пам'ять, увагу; розширювати пізнавальні інтереси та світогляд; виховувати любов до своєї Батьківщини, до її традицій, символів, гордість за історичне минуле, патріотизм.Національні та державні символи України

Мета роботи - збагатити знання дітей про Україну як державу. Розширити й уточнити знання про державні та національні символи; вдосконалювати вміння виразно читати вірші; розвивати мовлення дітей, активний словник, пам'ять, увагу; розширювати пізнавальні інтереси та світогляд; виховувати любов до своєї Батьківщини, до її традицій, символів, гордість за історичне минуле, патріотизм.Патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки.

1
thumb_tyt.jpg В посібнику подано рекомендації щодо організації національно – патріотичного виховання школярів на козацьких традиціях, відродження історико – культурних та господарських цінностей українського козацтва, а також розробки позакласних виховних заходів, пізнавальні матеріали, художні твори українських письменників, козацькі прислів’я, глосарій та список бібліографічних джерел.Скарбниця пам'яті народної

0
У Донецькій загальноосвітній школі №46 м. Донецька Куйбишевського району створена і працює краєзнавча кімната – музей. Наявні невеликі, але значимі й багаті за змістом експозиції охоплюють два напрями роботи: етнографічну та історико-патріотичну. Етнографічна експозиція знайомить відвідувачів із традиціями та обрядами наших предків, ремеслами й культурою, що дуже важливо для національного та етнокультурного виховання школярів, яким це допоможе усвідомити хто ми, звідки й куди йдемо.Презентація "Донеччина у роки Великої Вітчизняної війни"

Сьогодні більшість учителів зрозуміли необхідність відродження патріотизму як найважливішої духовності і соціальної цінності української держави.
Патріотизм являє собою свого роду моральний фундамент суспільної і державної будівлі, опору його життєспроможності. Патріотизм можна віднести до вищих форм проявлення духовності.Прагматика музейного виховання в аспекті педагогічного процесу в середній школі.

0
Роль шкільних музеїв у вихованні патріотизму та громадянської позиції.Відео презентація "Best of Ukraine"

1
best_of_ukraine1.jpg

Відео в якому під музику Руслани дикі танці показані Олімпійські чемпіони, українські богатирі, українські футболісти;
Літак - Мрія, Будівлі Києва, танк Булат...

формат: flv
тривалість: 3 хв. 9 сек.
розмір архіву: 7 МбПосвята в козачата

0
Призначенням виховного заходу є зацікавлення учнів історією свого народу, розширення уявлення про Запорозьку Січ, козацтво та його звичаї, традиції; ознайомлення з умовами прийому до козацтва; формування почуття української національної гідності; виховування поваги і любові до минувшини і сьогодення України та її культури, мови й мистецтва.Кліп "Характерник" (козаки - запорожці)

Кліп розповідає про славетне минуле наших пращурів - козаків.
Музика - гурт "Реанімація" (рок)
Музика - як на любителя, але кліп цінний великою підбіркою картин з життя козаків-запорожцівРозробка першого уроку

0
Мета. Ознайомити школярів із культурною спадщиною рідного краю (традиціями, звичаями, обрядами), формувати пізнавальний інтерес учнів. Розвивати почуття патріотизму до свого краю.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво