Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація до уроку Я досліджую світ, за темою "Як я допомагаю старшим"

0
Презентація до уроку Я досліджую світ, за темою "Як я допомагаю старшим"Презентація до уроку математики за темою "Зменшення на 2"

0
Презентація до уроку математики за темою "Зменшення на 2" для 1 класу НУШ за підручником О.П. Корчевської, М.В. КозакПрезентація до уроку образотворчого мистецтва за темою "Виготовлення різдвяної листівки"

0
Презентація до уроку образотворчого мистецтва за темою "Виготовлення різдвяної листівки" 1 клас.Розробки уроків англійської мови у 1 класі за підручником О.Карпюк, 2018 (НУШ)

0
Розробка уроку англійської мови у 1 класі за підручником О.Карпюк. НУШПрезентація до ранкової зустрічі за темою "Що відбувається з рослинами взимку"

0
НУШ. Презентація до ранкової зустрічі за темою "Що відбувається з рослинами взимку"Презентація до уроку Я досліджую світ, за темою "Чи існують правила поведінки у закладах культури?"

0
Презентація до уроку Я досліджую світ, за темою "Чи існують правила поведінки у закладах культури?"Розробки уроків англійської мови у 1 класі за підручником О.Карпюк, 2018 (НУШ)

0
Розробка уроку англійської мови у 1 класі за підручником О.КарпюкУрок з математики з використанням LEGO

0
Тема уроку. Повторюємо числа 1-6. Складання виразів і рівностей.Урок з математики з використанням LEGO

0
Тема уроку. Повторюємо числа 1-6. Складання виразів і рівностей.Урок у 1 класі НУШ "Я досліджую світ" з використанням LEGO Тема Я дослідник. Я дослідниця. Дослідження.

0
Тема. Я дослідник. Я дослідниця. Дослідження. За підручником "Я досліджую світ" О.В.Тагліна, Г.Ж.Іванова
Мета уроку Формувати ключові компетентності; вчити дітей спостерігати, досліджувати; познайомити як шукати відповіді на деякі запитання шляхом досліду, або експерименту; вчити дітей проводити досліди; розвивати особистість дитини, розвивати мовлення; формувати здатність не боятися помилятися; виховувати активну позицію щодо збереження природи; формувати у дітей досвід досліджувати світ.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво