Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


презентація "ні! я жива! я буду вічно жити!"

2
Використання ІКТ на уроках - важлива передумова зацікавленості учнів до вивчення літератури, зокрема життєвого шляху письменника. Презентація дає змогу зробити урок емоційнішим,цікавішим, більш насиченим навчальним матеріалом.Позакласний online-турнір «По дороге с облаками».

0
Посилити інтересу учнів до вивчення предметів фізико-математичного циклу взагалі та інформатики зокрема; познайомити з сучасними Інтернет ресурсами та формувати навички використання «хмарних обчислень» для рішення чітко поставленого прикладного завдання; розвивати швидкісну інтелектуальну реакцію, кмітливості і уміння логічного осмислення того, що відбувається; формувати навички колективної роботи в ім'я загальної «перемоги»; створювати передумови до розвитку сучасної інтелектуально розвиненої людини з естетичним сприйняттям навколишнього світу, яка вміє знаходити прекрасне в будь-яких аспектаИспользование ИКТ для формирования и развития самообразовательной компетенции школьников в учебной деятельности

0
В презентации рассказывается об образовательных проектах Донецкой области по внедрению новых информационных технологий в учебный процесс, об опыте работы по применению ИКТ для повышения качества образования учащихся. Рассматриваются принципы построения урока с применением ИКТ и направления, по которым осуществляется их внедрение. В проиложениях показано применение ИКТ на матенатике.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво