Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Тиск рідин і газів. Закон Паскаля. Манометри

0
В матеріалі представлена методична розробка уроку "Тиск рідин і газів. Закон Паскаля. Манометри" з теми "Взаємодія тіл" у 8-му класі. Урок підготовлений у вигляді презентації з використанням інноваційних комп’ютерних технологій.
До уроку підготовлено презентацію зі слайдами, на яких зображено малюнки дослідів, висновки з них, вивід формули гідростатичного тиску, задачі та контрольні запитання на закріплення матеріалу.Методическая разработка урока "Давление. Сила давления"

0
Урок разработан для учащихся 8 класса, содержит презентацию и небольшой ролик для демонстрации зависимоти силы давления от площади поверхности. Материал может быть полезен учителям физики.Тиск. Одиниці тиску

0
Даний матеріал призначений для використання вчителями на уроці фізики при вивченні теми "Тиск. Одиниці тиску"Презентація до уроку "Тиск твердих тіл, рідин і газів"

0
Ознайомитися з фізичною величиною “тиск” , з одиницями тиску.
З’ясувати від чого залежить тиск. Розглянути приклади зміни тиску Експериментально встановити причину виникнення тиску в рідинах та газах.Комбінаторика. Правило суми і правило добутку. Перестановки. Розміщення. Комбінації

3
Розробка уроку алгебри і початків аналізу для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво