Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Взаємодія тіл. Результат взаємодії – деформація і зміна швидкості. Інерція.

0
Мета. Навчальна: Надати учням уявлення про особливості взаємодії тіл, формувати знання про явище інерції, вміння практично застосовувати їх до пояснення конкретних прикладів. Продемонструвати досліди що підтверджують взаємодію тіл, інерцію.
Розвиваюча: продовжувати розвивати вміння учнів самостійно
працювати над текстом підручника.
Виховна: використовуючи знання про інерцію, переконати учнів у
широкому прояві інерції в побуті і техніці, і у необхідності враховувати
це явище в житті.. Виховувати елементи свідомої дисципліни і потреби додержуватись правил дорожнього руху.Закони Ньютона. Урок фізики з компютерною підтримкою

1
Урок узагальнення і систематизації знань з комп'ютерною підтримкою призначений поглибити знання учнів про закони Ньютона, показати межі застосування цих законів.Дисперсія світла. Спектральний склад світла.

0
Мультимедійна презентація до уроку фізики в 7 класі "Дисперсія світла"Відкритий урок "Гравітаційні сили. Закон Всесвітнього тяжіння"

0
Конспект уроку на тему: "Гравітаційні сили. Закон Всесвітнього тяжіння". Урок-"занурення"Урок и презентация на тему: "Деление и умножение рациональных дробей"

0
Урок и презентация содержат материалы по теме:"Умножение и деление рациональных дробей"Комбінаторика. Правило суми і правило добутку. Перестановки. Розміщення. Комбінації

3
Розробка уроку алгебри і початків аналізу для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво