Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація позакласного заходу для молодших школярів "Усі професії. Земля кличе?.."

1
Презентація позакласного заходу для молодших школярів "Усі професії. Земля кличе?..Презентація Музей овочівництва

2
Місто Лясковець знаходиться в 10 км північно-східніше Велико-Тирновоі в 2 км від міста Горна-Оряховица. Тут створений єдиний у своєму роді музей, присвячений садівництву і овочівництву. Презентацію можна вікористовувати на уроці, на позакласних виховних годинахВ.Ф. Коваленко " Юному плодоводу"

Книга призначена учням V-VIII класів середньої школи. У популярній формі вона розповість дітям про плодівництво як найважливішої галузі народного господарства, про біологічні особливості плодово-ягідних рослин, про найважливіші агротехнічні прийоми, допоможе оволодіти основами практичного плодівництва, поставити досліди в шкільному саду або на своїй присадибній ділянціОсвітньо-кваліфікаційна характеристика випускника професійного – технічного навчального закладу "Професія плодоовочівник"

1
Освітньо-кваліфікаційна характеристика випускника професійного – технічного навчального закладу "Професія плодоовочівник 6111". Для профорієнтаційної роботи у школіПрезентація "Професія плодоовочівник 6111"

1
Профорієнтаційна презентація професії "Плодоовочівник" 6111, яку можна одержати у Бердичівському професійному аграрному ліцеї. Можна використовувати на виховних заходах. За більш подробною інформацією звертайтеся на сайт БПАЛу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво