Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Розробка інтерактивного заняття за темою "Загальні відомості про розрізи"

0
Розробка заняття з використанням інтерактивних методів та особистісно орієнтованого підходу. Містить план - конспект та комплект дидактичного забезпечення.Гра "Доміно" до теми "Умовні графічні позначення на електричних схемах".

1
Організація роботи та наочний матеріал для проведення гри "Доміно". Шаблон може бути використаний для будь - якої дисципліни.Презентація до заняття "Складні розрізи"

0
Презентація створена для актуалізації опорних знань за темою "Складні розрізи". Використані творчі завдання з посібника Вишнепольского І.С. "Техническое черчение с элементами программированного обучения".Стенди "Інженерна графіка" (ІІ частина)

0
Матеріали для оформлення стендів кабінету "Інженерна графіка" (ІІ частина)Стенди "Інженерна графіка" (І частина)

0
Матеріали для оформлення стендів кабінету "Інженерна графіка" (І частина)Різнорівневі тести з інженерної графіки І-ІІ частини

0
Різнорівневі тестові завдання за всією програмою дисципліни "Інженерна графіка"Газети до предметного тиждня загальнотехнічних дисциплін (інженерна графіка, технічна механіка)

1
Творча робота студентів; теми: "Завдання - головоломки", "Механіка майбутнього", "Геометричні ілюзії", "Видатні співвітчизники"Кейс "Геометричні тіла"

0
Розробка кейсу з дисципліни "Інженерна графіка", тема "Геометричні тіла"Презентація. Вигляди та розрізи.

0
Система розташування зображень, поняття вигляду та розрізу, класифікація, особливості застосування на кресленнях.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво