Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація до уроку

0
Презентація до уроку літературного читання "Добре серце ніколи не буває горде"Урок літературного читання "Добре серце ніколи не буває горде"

0
Урок літературного читання "Добре серце ніколи не буває горде" для учнів 4 класуУрок літературного читання

0
Урок літературного читання "Добре серце ніколи не буває горде" для учнів 4 класуГ.Х.Андерсен. «Соловей». Протиставлення "справжнього" і «штучного» в казці «Соловей».

0
Урок дозволяє дітям дізнатися про відомого датського письменника Г.Х.Андерсена. У результаті дослідження учні розуміють поняття "справжнього" і "штучного".В ході уроку діти прослуховують спів справжнього солов'я та спів
Йонні Лінд, шведської співачки, що розширює їх кругозір в музичному мистецтві.Г.К.Андерсен. «Соловей». «штучного» в казці «Соловей».

0
Урок дозволяє дітям дізнатися про відомого датського письменника Г.Х.Андерсена. У результаті дослідження учні розуміють поняття "справжнього" і "штучного".В ході уроку діти прослуховують спів справжнього солов'я та спів
Йонні Лінд, шведської співачки, що розширює їх кругозір в музичному мистецтві.Дикие лебеди

«Дикие лебеди» — советский рисованный мультипликационный фильм 1962 года по одноимённой сказке Ганса Христиана Андерсена.Конспект уроку світової літератури у 5 класі

1
Конспект уроку світової літератури у 5 класі з теми "Перемога щирих людських стосунків над багатствами Снігової королеви" та мультимедійна презентація до ньогоПеремога теплих людських стосунків над багатствами Снігової Королеви

0
На заключному уроці за казкою Г.Х.Андерсена учні, працюючи в групах, приходять до висновку, що щирі людські почуття і стосунки перемагають розрахунок та матеріальні блага.Сценарій до вистави "Снігова Королева"

0
Вистава "Снігова Королева" може бути представлена як позакласний захід із світової літератури і як проектна діяльність учнів одного класу.Презентація до теми «Не стомлюйся робити добро»

0
Даний ресурс представляє вивчення розділу «Не стомлюйся робити добро» із курсу за вибором «Зарубіжна література» 2 клас відповідно до програми курсів за вибором для початкової школи.
Зібраний в ньому матеріал допоможе вчителю ознайомити учнів з завданнями уроку, біографічними відомостями про письменників – казкарів:
Ш. Перро, Братів Грім, Г. К. Андерсена, Б. Нємцову,
А. Каралійчева, З. Топеліуса, Е. М. Блайтон; вдало провести словникову роботу, роботу з прислів’ями та приказками, ілюстраціями; організувати творчу роботу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво