Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"Пам'ять про них - в нашім серці жива"

0
Свято. "Пам'ять про них - в нашім серці жива", до 70 річнниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.«Книга пам’яті» Наш край в роки Великої Вітчизняної війни

2
Методична розробка вміщує досвід викладача по проведенню уроку історії з використанням місцевого матеріалу та ІКТПартизанська моя батьківщина. Тематична лінійка до дня партизанської слави

1
Матеріали присвячені партизанам-захисникам Богодухівщини... Виховувати любов до Вітчизни, рідного краю; прищеплювати шану і повагу до ветеранів Великої Вітчизняної війни; виховувати гордість за подвиг українського народу у роки війни.

Під час Другої світової війни територія Богодухівського району тричі ставала ареною жорстоких боїв між німецькими і радянськими військами. У партизанських діях проти німців брали участь бойові групи, що складалися з місцевих жителів. Тут діяли 5 партизанських загонів під керівництвом М. П. Руденко, І. Й. Копьонкіна,Окупація України військами Німеччини та її союзників. О. Довженко «Україна в огні»

8
На основі історичних джерел, кіноповісті «Україна в огні», «Щоденника» О. Довженка та свідчень очевидців учні з’ясують плани Німеччини щодо України, причини невдач Червоної Армії на початку війни, охарактеризують німецький «новий порядок» в окупованій Україні, покажуть героїзм українців, їх віру в перемогу; досліджуватимуть історію написання кіноповісті, виявлятимуть причини її заборони, прослідкують трагічну долю кіноповісті та її автора у роки сталінського режиму.
Після цього уроку учні зможуть:Пам’ять заради майбутнього. До 70-річчя вивезення населення України до Німеччини у роки Великої Вітчизняної війни.

0
Виховний захід, приурочений 70-м роковинам вивезення населення України на роботу до фашистської Німеччини. Остарбайтери... Хто вони? Який їх внесок у перемогу?Презентація історичного проекту "В пам’ять про героїв" (за програмою "[email protected]Навчання для майбутнього")

2
Дана презентація створена з цілого комплексу методичного матеріалу, що містить у собі структурні елементи проекту за програмою "[email protected]Навчання для майбутнього". (посилання в презентації не працюють, так як зміст посилань знаходиться в самій презентації.)Сценарій позакласного заходу з історії "А пам’ять священна..."

1
Даний сценарій можливо стане в нагоді колегам, при підготовці до позакласних заходів, що присвячені періоду Великої Вітчизняної війни.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво