Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Тестові завдання за творчістю Б. Грінченка

0
Тестові завдання для учнів 8 класів спеціальних шкіл по темі: "Біографія та творчість Б. Грінченка"Тестові завдання за творчістю А. Чайковського

0
Тестові завдання для учнів 8 класів спеціальних шкіл по темі: "Біографія та творчість А. Чайковського"Тестові завдання з теми:"Початкові хімічні поняття".

0
Визначення атомної маси хімічних елементів та обчислення кількості е, р, n...Тести до теми "Апаратне забезпечення інформаційних систем" , 9 клас (Частина 1)

0
Тести в автономному режимі роботи до теми "Апаратне забезпечення інформаційних систем", 9 клас (Частина 1).8 клас. Контрольна робота з теми "З літератури ХХ століття"

1
Контрольна робота складається з двох частин: у першій - 12 тестів, у другій - кросворд з 12 запитань. Оцюнюємо так: за дві правильні відповіді - 1 бал. Сумарно - 12 балів.ДПА-2012. Інформатика 11 клас. Тести (1-15).

3
В архіві містяться електронні версії тестової частини (завдання 1-15) роботи державної підсумкової атестації з інформатики в 11 класі (за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 11 клас", автори - Н.В.Морзе та інші, Київ, ЦНМЛ, 2012). Тести подані у двох видах: контролюючий та навчальний.
Інші тести розміщені на сайті СШЛНІТ на сторінці Каталог файлів, там же розміщена програма MyTest.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво