Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Англійські тексти

1
На цьому сайті можна знайти багато текстів на різну тематику для удосконалення рівня своєї англійської мови. Усі тексти дуже цікаві та інформативні, придатні для читачів із різним рівнем володіння англійською.Сайт для вивчення англійських слів

2
Цей сайт: http://englishgame.ho.ua є дуже корисним для вивчення англійських слів тим, кому нудно постійно гортати сторінки словника, або перебирати картки зі словами. Це сайт-гра, на якому дуже зручно поповнювати свій словниковий запас англійської мови.Презентація до теми "HEALTH"

2
Матеріал презентації може бути використаний для уроку узагальнення знань з даної теми або в кінці року для повторення матеріалуУрок за темою: "Outstanding People of Great Britain and Ukraine: Their Contribution to Society"

0
Outstanding People of Great Britain and Ukraine: Their Contribution to Society
1. Розширити та узагальнити знання учнів про життя та діяльність відомих людей України та Британії
2. Узагальнити знання лексичного матеріалу та розвивати навички вживання Past Simple. Розвивати навички аудіювання для отримання певної інформації; читання для загального розуміння тексту та усного мовлення (підготовленного та непідготовленного) за темою уроку.Творчий проект "Traveling"

5
Творчий проект учнів «Travelling». Узагальнюючий матеріал з теми (опис виконаний у текстовому редакторі, додається презентація).«Вплив олімпійського руху на розвиток спорту в Україні»

6
Творчий проект учнів «Вплив олімпійського руху на розвиток спорту в Україні». Цікавий узагальнюючий матеріал до уроків з теми "Спорт"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво